Ulft, Netherlands

Graafschap College verlengt aanmeldtermijn

Het Graafschap College heeft de aanmelddatum voor nieuwe studenten wegens de coronacrisis een maand opgeschoven tot 1 mei. Daarnaast besluit de school om bij examinering voorrang te geven aan studenten die voor 1 oktober hun diploma kunnen halen.
Regio8 | 23 maart 2020 10:08 | Aangepast op 23 maart 2020 10:08
De coronacrisis is voor het Graafschap College een marathon

“In dat geval ontstaan er geen problemen voor deze groep”, zo laat het Graafschap College weten over de keuze. Tot in ieder geval 6 april vinden er geen examens plaats in het examencentrum, wat daarna gebeurt is nog onduidelijk. “Op dit moment wordt door de examencommissies in kaart gebracht wat gevolgen zijn voor examinering als de school toch nog gesloten blijft”, aldus de school, die aangeeft dat er nog wel examens worden afgenomen binnen sommige stageperiodes. Voor leerlingen van het volwassenenonderwijs (vavo) geldt dat ze vanaf 26 maart herkansingen voor schoolexamens kunnen maken.

De aanmelddatum voor nieuwe mbo-studenten stond aanvankelijk op 1 april, maar dit wordt door het Graafschap College opgeschoven tot 1 mei. “Ondanks dat kan de aanmeldingsprocedure en intake niet op de normale wijze uitgevoerd worden”, aldus de school. “Het Graafschap College heeft besloten dat iedereen die voldoet aan de toelatingseisen in principe wordt aangenomen. Bij profielen met beperkte toelating geldt wel de normale toelatingsprocedure.”

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....