Ulft, Netherlands

Gifbeker voor De Graafschap nog niet leeg

Regio8 | 2 december 2016 22:48 | Aangepast op 2 december 2016 22:48

De Graafschap stond al na vier minuten op achterstand. Fatih Kamaci verraste doelman Filip Bednarek: 0-1. Justin Mathieu zette Oss al binnen het half uur op 0-2 voorsprong. De Graafschap leek even terug te komen nadat Piotr Parzyszek een voorzet van Nathaniel Will raak kopte (1-2), maar nog voor rust was het verschil weer twee. Tom Boere, topscorer van de Jupiler League, schoot de door Andrew Driver dom weggegeven strafschop raak: 1-3.

Na rust bleef Oss op stoom en was wederom Boere trefzeker. Na een knappe actie faalde de spits niet oog in oog met doelman Bednarek en bracht de stand op 1-4. Het naïef spelende De Graafschap kwam via wederom Parzyszek en later Alexander Bannink nog terug tot 3-4. Lion Kaak kreeg in de extra speeltijd nog een directe rode kaart en wederom Boere profiteerde van opnieuw een fout bij De Graafschap en schoot de 3-5 binnen voor FC Oss, dat voor het eerst in de geschiedenis wint op De Vijverberg.

Door deze nieuwe nederlaag wordt de situatie van De Graafschap beroerder en zijn de play-offs met de zestiende plaats ver uit zicht. Volgende week gaat De Graafschap op bezoek in Maastricht bij MVV.
Foto: REGIO8

Meest gelezen

Opbouw Zwarte Cross in volle gang, ook dit jaar weer vernieuwingen

Nick Hermsen | Caitlin Sturris | 9 jul 2025 10:07

Lees ook

Dinxperlo opent zijn groene huiskamer, Duitsland volgt voorbeeld

Wat begon als een kaal parkeerplein, is nu het hart van een klimaatvriendelijk centrum. Het vernieuw...

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Weerboer Gerrit voorspelt 'echt Hollands zomerweer' in het weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Omwonenden voorkomen grote brand bij bedrijf in Ruurlo

Bij een bedrijf aan de Spoorstraat in Ruurlo is de brandweer ter plaatse gekomen vanwege een brandme...

Medewerkster raakt bekneld in buizenpostsysteem stadhuis Doetinchem

Het stadhuis aan de Raadhuisstraat in Doetinchem is donderdagavond gedeeltelijk ontruimd na een inci...

Monumentaal hofje in Doetinchem in oude glorie hersteld

75 jaar geleden werd het inmiddels monumentale hofje Brouwerskamp in Doetinchem gebouwd. Binnen de D...