Ulft, Netherlands

GGD opent extra coronatestlocatie Zelhem

De GGD Noord- en Oost-Gelderland (GGD NOG) heeft een extra teststraat geopend op het terrein van de brandweerkazerne in Zelhem. De locatie is tot minstens 18 april in gebruik.
Jeanine Jongh | 2 april 2021 16:15 | Aangepast op 2 april 2021 16:15
De GGD heeft de extra teststraat in Zelhem geopend om aan de toenemende vraag te kunnen voldoen. De GGD is daarnaast voorbereidingen aan het treffen voor sneltestlocaties. Op deze locaties kunnen naast de sneltests ook de standaard PCR-tests worden afgenomen. De gezondheidsdienst maakte eerder zo'n nieuwe locatie te willen bouwen op het A18 Bedrijvenpark in Wehl, omdat daar voldoende parkeerplaatsen zouden zijn.

De verwachting van de GGD is dat de locatie op de hoek van de Argonstraat en Xenonstraat in Wehl eind april open kan. Doetinchem heeft aangegeven het voornemen te hebben om hiervoor een vergunning te verlenen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...