Ulft, Netherlands

GGD opent extra coronatestlocatie Zelhem

De GGD Noord- en Oost-Gelderland (GGD NOG) heeft een extra teststraat geopend op het terrein van de brandweerkazerne in Zelhem. De locatie is tot minstens 18 april in gebruik.
Jeanine Jongh | 2 april 2021 16:15 | Aangepast op 2 april 2021 16:15
De GGD heeft de extra teststraat in Zelhem geopend om aan de toenemende vraag te kunnen voldoen. De GGD is daarnaast voorbereidingen aan het treffen voor sneltestlocaties. Op deze locaties kunnen naast de sneltests ook de standaard PCR-tests worden afgenomen. De gezondheidsdienst maakte eerder zo'n nieuwe locatie te willen bouwen op het A18 Bedrijvenpark in Wehl, omdat daar voldoende parkeerplaatsen zouden zijn.

De verwachting van de GGD is dat de locatie op de hoek van de Argonstraat en Xenonstraat in Wehl eind april open kan. Doetinchem heeft aangegeven het voornemen te hebben om hiervoor een vergunning te verlenen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...