Ulft, Netherlands

Gewonde na woningoverval in Doetinchem

In een woning in Doetinchem is woensdagavond een gewelddadige woningoverval gepleegd. Twee mannen bedreigden de bewoner met een wapen en sloegen daarna met buit op de vlucht.
Jasper Hazelaar | 17 december 2020 11:35 | Aangepast op 17 december 2020 11:35
De woningoverval vond rond 23.00 uur plaats in een woning aan de Beethovenlaan. De bewoner werd daarbij bedreigd met een wapen en raakte gewond. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Naast de bewoner waren er twee bezoekers in de woning aanwezig. Zij zijn volgens de politie niet gewond geraakt. De vermoedelijke daders, twee mannen, zijn na de woningoverval met een onbekende buit op de vlucht geslagen.

De politie kwam na de woningoverval grootschalig ter plaatse en startte een onderzoek. Op dit moment is nog niet duidelijkheid hoe de verdachten de woning konden betreden of hoe ze zijn gevlucht. Agenten voeren een buurtonderzoek uit in de omgeving van de Beethovenlaan. Mensen met camerabeelden of getuigen van de overval worden gevraagd om zich te melden.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Zoektocht naar vermiste tamandua nog altijd in volle gang in Eibergen

Met man en macht en met behulp van zoekhonden, warmtecamera's en drones wordt nog altijd naar de ont...

Ulftse kinderen vieren tachtig jaar vrijheid op acht meter hoogte

Geen rekenen of spelling dinsdag en woensdag voor basisschoolkinderen uit Ulft. Het klaslokaal wordt...

Achterhoek presenteert nieuwe woningdeal: 'We investeren in de leefbaarheid'

De Achterhoek heeft een nieuwe woningdeal opgesteld voor meer woningbouw dan eerder beoogd. In de vo...

Feestzaal Spilman verdwijnt voorgoed uit Beltrum: ‘Eeuwig jammer, maar de jeugd wil hier wonen’

Waar vroeger honderden mensen feestvierden, klinken nu het breken van puin van een sloopkraan en de ...

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...

Nieuwe stakingen NS hebben geen gevolgen op het Achterhoekse spoor

Het NS-personeel gaat dinsdag 17 juni 2025 opnieuw staken. Dat laten de vakbonden VVMC en FNV weten....