Ulft, Netherlands

Gewonde na ruzie op vakantiepark Zelhem

Na een gewelddadige confrontatie op een vakantiepark in Zelhem is één persoon donderdagavond naar het ziekenhuis gebracht. De politie hield een verdachte aan.
Davie Klein Gunnewiek | 25 december 2020 10:05 | Aangepast op 25 december 2020 10:05
Er kwamen onder meer een traumahelikopter, twee ambulances en meerdere politie auto’s naar het terrein van vakantiepark De Elshoeve in Zelhem. Volgens de politie gaat het om een steekincident op het terrein, maar veel meer informatie kan het op dit moment niet geven. Een 36-jarige man raakte hierbij gewond. Hij werd door ambulancepersoneel naar het ziekenhuis gebracht. Het slachtoffer is daar verder behandeld aan zijn verwondingen. Een 32- jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats, is door de politie aangehouden. De verdachte wordt gehoord in verband met betrokkenheid bij het steekincident.

De recherche roept getuigen op die wellicht iets hebben gezien en/of hebben gehoord voorafgaand aan het steekincident zich te melden. Dit kan door te bellen naar 0900-8844 of via MeldMisdaadAnoniem via 0800-7000.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...