Ulft, Netherlands

Gewonde na ongeval op de N822 bij Haarlo

Een auto met drie inzittenden is donderdagmiddag van de weg geraakt nabij Haarlo. Een persoon is bij het ongeval ernstig gewond geraakt.
Regio8 | 6 augustus 2020 16:08 | Aangepast op 6 augustus 2020 16:08
Het volgens de politie ernstige ongeluk vond rond 14.30 uur plaats op de Batendijk N822. Door onbekende oorzaak schoot de auto van de weg af en eindigde in een sloot. Hoewel de bestuurder en een passagier op de achterbank met de schrik vrij kwamen, raakte de bijrijder ernstig gewond. Deze persoon is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

De verkeersongevallenanalyse is ter plaatse gekomen om onderzoek te doen naar de toedracht van het ongeval. Uit een speekseltekst is duidelijk geworden dat er geen sprake is van rijden onder invloed.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....