Ulft, Netherlands

Gewonde na aanrijding bij 's-Heerenberg

Een automobilist is vrijdagavond gewond geraakt na een botsing bij ’s-Heerenberg. De bestuurder is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Regio8 | 17 januari 2020 18:59 | Aangepast op 17 januari 2020 18:59
Het ongeval vond rond 18.00 uur plaats op de kruising van de Drieheuvelenweg met de Zeddamseweg in 's-Heerenberg. Een auto wilde vanaf de Zeddamseweg afslaan of recht oversteken, maar zag daarbij een ander voertuig vanaf de richting Zeddam over het hoofd. Daardoor kwamen beide auto's met elkaar in botsing.

Een bestuurder is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. De andere automobilist kwam met de schrik vrij. Beide voertuigen liepen schade op en zijn afgesleept. Een maand geleden vond er ook al een ongeluk plaats op dezelfde kruising.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...