Ulft, Netherlands

Geplande zorg gaat door in het Slingeland

De planbare zorg in het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem blijft in ieder geval tot vrijdag gewoon doorgaan. Ook is er momenteel geen sprake van een nijpend tekort aan personeel, wat betekent dat werknemers gewoon vrij kunnen zijn tijdens de feestdagen.
Jasper Hazelaar | 22 december 2020 16:59 | Aangepast op 22 december 2020 16:59
“We hebben het momenteel onder controle, maar dat neemt niet weg dat het echt zwaar is voor ons personeel”, laat een woordvoerder namens het ziekenhuis weten. Het Landelijk Netwerk Acute Zorg heeft ziekenhuizen gevraagd om niet-urgente zorg af te schalen. “Wij beraden ons op dit moment hoe we daar vanaf maandag gehoor aan kunnen geven”, zegt de woordvoerder. “Maar tot vrijdag gaat de geplande zorg gewoon door. We vragen patiënten nadrukkelijk om niet zelf contact op te nemen."

Ondanks de gevoelde druk is het intrekken van verloven in het Slingeland niet aan de orde. “Wij hebben mensen gevraagd of ze extra willen werken, maar we hebben geen verloven ingetrokken”, aldus de woordvoerder. “We realiseren ons heel goed dat mensen die vrij zijn met Kerst, daar ook heel erg aan toe zijn. We hebben mensen gevraagd om vrijwillig te werken, daarmee komen we in ieder geval de komende dagen goed door.”

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...