Ulft, Netherlands

Gelderland wil bomen kappen langs N315

Gelderland heeft een omgevingsvergunning aangevraagd bij de gemeente Berkelland om 178 bomen te kappen langs de N315. Het weghalen van de bomen is nodig om de weg te verbreden.
Regio8 | 2 december 2019 17:11 | Aangepast op 2 december 2019 17:11
De bomen aan de Haaksbergseweg tussen Neede en de N18 staan volgens de provincie te dicht op de nieuwe weg. Daarentegen gaat Gelderland langs het hele wegvak ruim tweehonderd nieuwe bomen planten. Samen met Berkelland gaat de provincie zoeken naar verschillende soorten bomen die geplant gaan worden. De Gedeputeerde Staten werkt aan een nieuw beleid voor bomen en bos.

De plannen voor de N315 werden in november 2018 al vastgesteld. De weg is volgens de provincie een belangrijke schakel in de wegenstructuur van de Achterhoek.

Foto: REGIO8(archief)

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...