Ulft, Netherlands

Geen verhuizing naar Meulenvelden Didam

Bibliotheek Montferland en welzijns- en cultuurorganisatie Welcom worden niet de nieuwe gebruikers van woonzorgcomplex Meulenvelden in Didam. De organisaties spraken onder begeleiding van de gemeente met de eigenaar, woningcorporatie Plavei, maar kwamen niet tot een akkoord.
Regio8 | 22 september 2020 17:34 | Aangepast op 22 september 2020 17:34
“We moeten concluderen en respecteren dat de betrokken partijen niet volmondig ‘ja’ op alle uitgangspunten konden zeggen”, verklaart de Montferlandse wethouder Walter Gerritsen. De betrokken partijen ondertekenden op 28 februari 2019 een intentieverklaring om te onderzoeken of het mogelijk was om de bibliotheek en Welcom te huisvesten in Meulenvelden. “Na een intensieve en serieuze zoektocht naar mogelijkheden en kansen is besloten om de intentieovereenkomst te beëindigen”, aldus Gerritsen.

Volgens de wethouder wordt nu gekeken naar een goede oplossing voor alle partijen. Het doel van de intentieovereenkomst was onder meer om de sociaal-maatschappelijke partners en hun activiteiten in de gemeente Montferland te versterken. Gerritsen laat weten dat door de beëindiging ruimte komt om na te denken over andere mogelijkheden en eventueel gesprekken met andere partijen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...