Ulft, Netherlands

Geen gewonden na aanrijding bij Aalten

Bij een aanrijding tussen een vrachtwagen en een personenauto zijn maandagmiddag geen gewonden gevallen. Een voorrangsfout ging vooraf aan het ongeval.
Regio8 | 17 augustus 2020 16:27 | Aangepast op 17 augustus 2020 16:27
Het ongeluk gebeurde omstreeks 15.15 uur op de kruising van de Nijverheidsweg met de Eerste Broekdijk in Aalten. Een vrachtwagen reed vanaf de Industriestraat in de richting van de Eerste Broekdijk. Bij de kruising zag de vrachtwagenchauffeur de auto over het hoofd met de aanrijding tot gevolg.

De betrokken inzittenden zijn gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel, maar hoefden niet mee naar het ziekenhuis. De auto had een vloeistoflekkage en moest worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

OM en Politie adviseert Bronckhorst: Geen publiek bij raadsvergadering over asielopvangen

De besluitvormende raadsvergadering over de asielopvangen in Bronckhorst is donderdag 16 oktober all...

Vastgelopen vrachtwagen blokkeert Drieheuvelenweg in 's-Heerenberg

De Drieheuvelenweg in ’s-Heerenberg was tijdelijk geblokkeerd door een vrachtwagen die vaststond. De...

Keijenborg krijgt nieuwe sportieve impuls met De Tilder: 'Er is veel meer aanloop'

Onder luid gejuich en gejoel werd zaterdag 11 oktober de multifunctionele accommodatie in Keijenborg...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval Wehl

Bij een eenzijdig ongeval in Wehl is maandagochtend een persoon gewond geraakt. De politie verwacht ...

Auto botst op stilstaande vrachtwagen bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op de Melkweg in Doetinchem is zondagmiddag een auto met vier inzittenden ...

Auto belandt op de kop in een sloot bij Azewijn

Een automobilist is zaterdagmiddag op de Burgemeester van Breemenweg in Azewijn met zijn auto op de ...