Ulft, Netherlands

Geen gewonden bij ongeval na voorrangsfout nabij Didam

Twee automobilisten zijn maandag op elkaar gebotst in het buitengebied van Didam. Niemand is daarbij gewond geraakt, wel raakten de voertuigen flink beschadigd.
Redactie REGIO8 | 18 oktober 2022 09:46 | Aangepast op 18 oktober 2022 09:46
Het ongeval gebeurde rond 18.00 uur op de kruising van de Truisweg en de Doesburgseweg. Door een voorrangsfout ontstond er een aanrijding. Door de klap belandde een van de voertuigen in een naastgelegen sloot. Alle inzittenden zijn gecontroleerd door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel, maar niemand raakte gewond.

De brandweer heeft de weg na de botsing vrijgemaakt door de brokstukken op te ruimen. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Het verkeer heeft enige tijd hinder ondervonden van het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Didam|112Achterhoek|

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Strijdbijl begraven: centrum Didam krijgt hoognodige opknapbeurt

Eindelijk duidelijkheid wat er met het centrum van Didam en drie supermarkten gaat gebeuren. De geme...

Inbraak en vernielingen in voormalig gemeentehuis Didam

In het oude gemeentehuis in Didam is dinsdagmiddag ingebroken en zijn er vernielingen aangericht. De...

Busje gaat in vlammen op in buitengebied van Didam

In het buitengebied van Didam is vrijdagavond een werkbus volledig afgebrand. Hoe de brand is ontsta...

Magazijnmedewerker wordt onwel en raakt gewond in Didam

Een magazijnmedewerker is dinsdagochtend in Didam onwel geworden en raakte hierdoor ernstig gewond. ...

Montferland maakt uitzondering op bijstandsregels voor slachtoffers van brand Didam

Bij de grote brand in Didam begin deze maand zijn een zestal gezinnen hun huis en spullen verloren. ...

Oorzaak verwoestende brand Didam nog altijd onbekend

De oorzaak van de grote brand in Didam aan de Begoniastraat is nog altijd niet bekend. Vier Didamse ...