Ulft, Netherlands

Gaslekkage bij tankstation in Lichtenvoorde

Bij een tankstation aan de N18 in Lichtenvoorde is in de nacht van van donderdag op vrijdag een gaslekkage ontdekt. De brandweer kwam ter plaatse en constateerde een kleine concentratie gas.
Regio8 | 28 juni 2019 09:17 | Aangepast op 28 juni 2019 09:17
De gaslucht werd rond 02.30 uur gemeld door oplettende klanten van het tankstation. Eerder deze week was er een reparatie uitgevoerd en leek er niets aan de hand. Na meting door de brandweer bleek er inderdaad een lage concentratie gas vrij te zijn gekomen uit de ondergrondse tank. Een eerste lek werd gerepareerd door de brandweer. Vervolgens bleek er nog een tweede lek te zijn, waarvoor een monteur is opgeroepen.

Er was geen gevaar voor de omgeving, omdat het ging om een minimale lekkage. Ook de politie was ter plaatste en zette vanwege de metingen van de brandweer enige tijd de parallelweg af.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...