Ulft, Netherlands

Gans raakt verstrikt in visdraad nabij Rekken

Een gans is dinsdag verstrikt komen te zitten in visdraad in de Berkel nabij Rekken. De Dierenambulance en brandweer moesten ter plaatse komen om het dier te bevrijden.
Regio8 | 18 juni 2019 16:37 | Aangepast op 18 juni 2019 16:37
“Het arme dier was nog in leven, maar dood en dood op van het martelen”, zo laat de Dierenambulance Doetinchem/Winterswijk weten. Een wandelaar ontdekte de gans, maar de medewerkers van de dierambulance konden het dier niet zelf bevrijden. Met hulp van de brandweer is het gelukt om de gans los te knippen, waarna aan de kant de vishaak werd verwijderd.

Het dier kreeg vervolgens op de kant de kans om te herstellen van het avontuur. Even later kon de gans zich bij soortgenoten voegen in de Berkel.

Foto: Dierenambulance Doetinchem/Winterswijk

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval op Wildenborchseweg in Vorden

Op de Wildenborchseweg in het buitengebied van Vorden heeft zaterdagavond een eenzijdig verkeersonge...

Illegale rave in gekraakt pand Doetinchem beëindigd door politie

De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een illegale raveparty beëindigd in een gekraak...

Zwarte Cross verrast: geen online tickets, maar ouderwets in de rij

De Zwarte Cross is vrijdag voor even teruggegaan naar vroeger. Bij Café De Tol verkocht de organisat...

Op de elfde van de elfde is Sint Maarten in Duitsland een groots kinderfeest

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is het feest van Sint Maarte...

TenneT presenteert forse investeringsplannen: extra transformator in Langerak

Landelijk netbeheerder TenneT heeft zijn investeringsplannen voor de komende vijftien jaar gepresent...

Van onbekenden tot vrienden: Chris en Hussein over Buddy to Buddy Lochem

Sinds april is de gemeente Lochem gestart met een project dat nieuwkomers die hun land moesten verla...