Ulft, Netherlands

Gaanderenaar gaat provinciale SP leiden

Regio8 | 2 oktober 2018 10:24 | Aangepast op 2 oktober 2018 10:24
“Ik zit in de Provinciale Staten om de stem te zijn van al die mensen die ver af staan van de provinciale politiek maar er wel mee te maken hebben", aldus De Vos. "Denk aan de buslijn die in je wijk wordt wegbezuinigd. Of de bibliotheek die is verdwenen uit je dorp." De Vos voerde onder meer jarenlang actie voor dubbelspoor in de Achterhoek en is voorvechter van de Gelderse streektaal.

De Vos vindt dat het provinciebestuur een socialer gezicht moet krijgen. "Kijk wat je als overheid met een dikke bankrekening kan doen om de samenleving wat eerlijker en rechtvaardiger te maken", aldus de kandidaat lijsttrekker. "Met slechts een klein deel daarvan zou je kunnen investeren in sociale huurwoningen, beter openbaar vervoer of meer natuur.”

Gemmink op plaats drie
Maurits Gemmink uit Ulft staat op de concept-kandidatenlijst voor de Provinciale Statenverkiezing op plek drie. De lijst moet tijdens de regioconferentie van 1 december nog wel officieel door de leden worden vastgesteld.

Foto: SP

Lees ook

Plannen voor opvang van 125 arbeidsmigranten in Olde Beth Wehl

De pandeigenaar van evenementenlocatie Olde Beth, ontwikkelt samen met twee andere initiatiefnemers ...

Rijinstructeur uit Didam (61) krijgt één dag cel en taakstraf voor aanranding leerling

Een 61-jarige rijinstructeur uit Didam is donderdag 8 mei door de rechtbank in Zutphen veroordeeld t...

De Graafschap wil weer eens buitenshuis winnen: Helmond laatste test voor play-offs

De laatste drie uitwedstrijden wist De Graafschap niet te winnen. Sterker nog, op bezoek bij Cambuur...

Bocholts laatste ooggetuigen beschrijven het einde van de oorlog in een volledig gebombardeerde stad

"Die voortdurende luchtalarmen waren voor ons kinderen gewoonweg vreselijk!" Indringend beschreef Ma...

Orion Stars kan op matchpoint komen voor kampioenschap

De volleyballers van Orion Stars kunnen donderdagavond in een kampioenschapswedstrijd op matchpoint ...

Burgemeesters willen rond landsgrens met de generatie zonder oorlog gemeenschappelijke nieuwe geschiedenis schrijven

Maandag vierde Nederland massaal Bevrijdingsdag. Vandaag, 8 mei, zijn er aan Duitse zijde in de gren...