Ulft, Netherlands

Fietser valt op auto in 's-Heerenberg

Een fietser is zaterdagmiddag in 's-Heerenberg gewond geraakt na een botsing. De bestuurder werd tijdens het fietsen onwel en viel toen op een geparkeerde auto.
Regio8 | 25 mei 2019 18:10 | Aangepast op 25 mei 2019 18:10
Het incident vond rond 15.15 uur plaats op de Lengelseweg in 's-Heerenberg. De fietser kwam na een onwelwording op de voorruit van de geparkeerde auto terecht en raakte daarbij aan zijn hoofd gewond.

Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis overgebracht. De Lengelseweg was tijdelijk afgesloten door het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...