Ulft, Netherlands

Fietser raakt gewond na botsing in Aalten

Een fietser is woensdagmiddag gewond geraakt na een botsing met een automobilist in Aalten. De twee kwamen met elkaar in aanraking op de kruising van de Goorstegendijk en de Aladnaweg.
Regio8 | 8 april 2020 16:00 | Aangepast op 8 april 2020 16:00
Het ongeluk vond plaats omstreeks 15.00 uur. Beide weggebruikers reden op de Aladnaweg vanaf Aalten in de richting van Lichtenvoorde. De fietser wilde linksaf de Goorstegendijk inslaan, maar had niet door dat er een auto achter hem reed. Die tikte hem aan, waardoor de man ten val kwam.

De fietser is ter plaatse nagekeken door ambulancepersoneel en met onbekende verwondingen meegenomen naar het ziekenhuis. Het verkeer werd langs het ongeval geleid.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...