Ulft, Netherlands

Fietser botst op voetgangster in Doetinchem

Een voetgangster is donderdagavond aangereden door een fietser in het centrum van Doetinchem. De vrouw is daarbij gewond geraakt.
Tijmen Gerritsen | 20 november 2020 10:17 | Aangepast op 20 november 2020 10:17
Het ongeval vond rond 17.30 uur plaats op de Kapoeniestraat. Een fietser, die vanuit het centrum richting de Varkensweide fietste, zag een overstekende voetgangster over het hoofd. De bestuurder van de tweewieler fietste vervolgens tegen de vrouw aan.

De vrouw is door het ambulancepersoneel gecontroleerd en is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis. De fietser kon zijn weg vervolgen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Lees ook

Keijenborg krijgt nieuwe sportieve impuls met De Tilder: 'Er is veel meer aanloop'

Onder luid gejuich en gejoel werd zaterdag 11 oktober de multifunctionele accommodatie in Keijenborg...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval Wehl

Bij een eenzijdig ongeval in Wehl is maandagochtend een persoon gewond geraakt. De politie verwacht ...

Auto botst op stilstaande vrachtwagen bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op de Melkweg in Doetinchem is zondagmiddag een auto met vier inzittenden ...

Auto belandt op de kop in een sloot bij Azewijn

Een automobilist is zaterdagmiddag op de Burgemeester van Breemenweg in Azewijn met zijn auto op de ...

Oude IJsselstreek wil drie ton betalen voor Ouhrlokaal, wat is dit pand waard?

Een van de onderdelen van het DRU-reddingsplan van het college van Oude IJsselstreek is de aankoop v...

Tentoonstelling 'Femicide' in Winterswijk: 'Het is extremer dan menig mens denkt'

Dertien verhalen, dertien vrouwen, allemaal hebben ze een ding gemeen: Ze zijn vermoord door hun ex-...