Ulft, Netherlands

Extra kaarten voor concert van Normaal

Voor het uitverkochte concert Olderwets Høken van de band Normaal in Lochem komen donderdag extra kaarten in de verkoop. Dat heeft concertorganisatie MOJO dinsdag bekend gemaakt.
Regio8 | 26 februari 2019 12:53 | Aangepast op 26 februari 2019 12:53
"Er wordt met een bepaalde zorgvuldigheid gekeken naar het terrein", aldus Alexandra Garton. "We kwamen er gaandeweg achter dat we meer mensen kwijt konden en daarom gaan er meer kaarten in de verkoop." Het gaat om 2000 extra kaarten. De extra kaarten voor het uitverkochte concert gaan donderdagochtend om 10.00 uur in de verkoop. Per persoon kunnen maximaal zes kaarten worden besteld. 

Het concert wordt op Hemelvaartsdag gehouden in Lochem. Naast Normaal treden tijdens het concert onder meer de dialectbands Rowwen Hèze en De Boetners op. In 2015 sloot Normaal haar 40-jarig bestaan nog groots af met een afscheidsconcert ‘Ajuu, de mazzel’ in een uitverkocht Gelredome.

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....