Ulft, Netherlands

Esbro heeft bedrijfsteam bij Concordia Wehl

Pluimveeslachterij Esbro uit Doetinchem speelt dit seizoen met een eigen voetbalteam mee bij Concordia in Wehl. Het is volgens de voetbalclub de eerste keer in de 105-jarige historie dat er een bedrijfsteam is.
Regio8 | 13 november 2019 09:59 | Aangepast op 13 november 2019 09:59
“Het team is een groot succes en er staan inmiddels ongeveer acht collega’s op de wachtlijst”, zo laat de voetbalvereniging uit Wehl weten. Het bedrijfsteam is gevuld met onder meer inkopers, verkopers, inpakkers en leden van de technische dienst van pluimveeslachterij Esbro. “Een multicultureel team van 21 spelers variërend in de leeftijd van twintig tot ruim veertig jaar", aldus de voetbalclub over het elfde van Concordia. "Er wordt naast Nederlands, ook Engels, Pools en Turks gesproken.”

Het bedrijfsteam heeft dit seizoen tot nu toe zeven wedstrijden gespeeld in de zevende klasse, waarvan er drie werden gewonnen. Daarmee staat Concordia 11 nu op een zevende plaats in de competitie. Komende zondag staat de uitwedstrijd tegen Ajax Breedenbroek op het programma.

Foto: Concordia Wehl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...