Ulft, Netherlands

EK-grenscontrole zorgt weer voor file bij Duitse grens

Foto: REGIO8 (archief)
Een grenscontrole op de snelweg A12 ter hoogte van Beek heeft maandag voor een file van meer dan tien kilometer gezorgd. De controles worden gedaan vanwege het EK-voetbal.
Tim Rondeel | 1 juli 2024 12:31 | Aangepast op 1 juli 2024 12:31
Vanwege het Europese voetbaltoernooi controleert de Duitse politie streng op wie het land binnenkomt. Het verkeer richting de Duitse grens liep maandag vertraging op tot meer dan uur. Vanaf de richting Arnhem stond er tot aan de Duitse grens ruim tien kilometer file. Veel Nederlandse supporters zijn maandag vertrokken richting München, waar het team van bondscoach Ronald Koeman dinsdagavond in actie.

Tijdens de groepsfase van EK werden er een dag voor de wedstrijden van het Nederlands elftal ook al grenscontroles uitgevoerd, in de knock-outfase is dit ook het geval. Dinsdagavond speelt het Nederlands elftal tegen Roemenië in de achtste finale van het EK.

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Waarnemend burgemeester Jetten wisselt stuivertje met vertrokken Bengevoord

Sinds 2 september heeft Winterswijk een nieuwe eerste burger, al is het slechts voor de duur van ach...

Bengevoord geridderd: ‘Hij heeft Winterswijk echt gedragen’

Joris Bengevoord heeft woensdag afscheid genomen van de Winterswijkers, de Achterhoekers en de Duits...

Huntenpop viert de jaren tachtig muziek met Nena, maar kijkt tegelijk over de grens

Een witte ballon gaat op handen van bezoekers het Huntenpop-terrein rond in Ulft. Op de ballon staat...

Ben Lukassen (26) uit Ulft jaagt in Duitsland trainersdroom na

De 26-jarige Ben Lukassen uit Ulft heeft een droom en dat is trainer worden in het professionele voe...

Meer controles op de weg: Duitse politie verscherpt toezicht meer landinwaarts

De Duitse politie voert, naast de dagelijkse grenscontroles bij Beek en Emmerich, de verkeerscontrol...

Uitbreiding Bahia en aangrenzende camping thema bij lokale verkiezingen in Bocholt

Het subtropisch zwem- en saunaparadijs Bahia in Bocholt loopt regelmatig tegen zijn capaciteitsgrenz...