Ulft, Netherlands

Eibergse fietsster mogelijk dood door mobiel

Een 48-jarige automobiliste die ervan wordt verdacht in september vorig jaar in Eibergen een dodelijk ongeval te hebben veroorzaakt, zou met haar mobiele telefoon zijn bezig geweest. Dat bleek donderdag bij de rechtszaak tegen de vrouw uit Zutphen, meldt Omroep Gelderland.
Regio8 | 12 december 2019 23:22 | Aangepast op 12 december 2019 23:22
De bestuurster zou de telefoon hebben vastgehouden en het toestel hebben gebruikt tijdens het rijden. Volgens het Openbaar Ministerie is ze op de kruising van de Groenloseweg met de Klaashofweg en Rekkenseweg door het rode verkeerslicht gereden.

Daar botste ze op een fietsster, die - bij voor haar groen licht - net de Groenloseweg overstak. Het 71-jarige slachtoffer uit Eibergen raakte ernstig gewond en overleed enkele dagen later in het ziekenhuis aan haar verwondingen.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...