Ulft, Netherlands

Eerste werkzaamheden Europaweg klaar

De eerste werkzaamheden aan de Europaweg in Doetinchem zijn afgerond wat betekent dat de weg weer gedeeltelijk open gaat. De laatste fase van de verdubbeling van de weg gaat maandag van start.
Tim Rondeel | 14 mei 2021 16:42 | Aangepast op 14 mei 2021 16:42
De weg tussen de spoorlijn en tankstation TinQ is weer open voor verkeer. In de twee maanden dat de weg dicht heeft gezeten is de weg verdubbeld en het wegdek vernieuwd. Ook zijn de rotondes bij De Wals en de Auroraweg vernieuwd. Met deze aanpassingen is de eerste fase van de werkzaamheden afgerond. Tijdens de tweede fase, die maandag start, gaat het stuk vanaf het tankstation tot en met de aansluiting van de toe- en afritten van de A18 op de schop. Naast een nieuw wegdek worden ook de oude verkeerslichten vervangen. Bij de toe- en afritten van de A18 worden verkeerslichten geplaatst. De tweede fase van de Europaweg moet eind juli worden opgeleverd, het verkeer kan dan van deze nieuwe weg gebruikmaken.

Voor de gemeente Doetinchem hangt de nieuwe Europaweg samen met de ambitie om te groeien. "Niet alleen voor Doetinchem maar ook voor de regio is het een belangrijke weg", liet wethouder verkeer Rens Steintjes eerder weten aan REGIO8: "Onze bedrijven en de binnenstad moeten goed bereikbaar zijn. Veel verkeer komt via deze hoofdader de stad binnen."

Foto: REGIO8

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...