gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

DZSV door naar finale Achterhoek Cup

2d0147d697026baef244233921d4a0f0.jpg
Redactie REGIO8 |
Na zeven minuten spelen stond het al 1-0 voor DZSV. Raoul Vinkenvleugel schoot de bal tegen de touwen aan. Voor rust maakte Vinkenvleugel ook nog de 2-0. Na rust zette Longa'30 en dat leidde in de 69e minuut tot de 2-1 van Freek Heinsbroek. Longa'30 bleef daarna aanzetten, maar ondanks grote kansen bleef de stand 2-1. "Dat had ook te maken met de keeper van DZSV", zegt verslaggever John van der Kamp. "Hij bleef de ballen maar uit de lucht plukken."

DZSV speelt in de finale tegen DZC'68 of tegen SC Varsseveld. Zij spelen volgende week de andere halve finale. Volgens Van der Kamp heeft DZSV zeker kansen op een stunt in de finale. "Ze doen het echt heel goed. Trainer Bas van Londen heeft zijn team goed op orde. Een paar snelle spelers, een goede verdediging en keeper. DZSV is op dit moment voor mijn favoriet voor de titel."

Lees ook

Stembureau algemeen.jpg

LIVEBLOG | Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Volg in dit liveblog de laatste ontwikkelingen van de gemeenteraadsverkiezingen 2026. De hele dag is REGIO8 in de Achterhoek te vinden.

96704b9f-93d9-4792-af24-dc89a3148cf0.jpg

Twee personen gewond na aanrijding op de N318 bij Varsseveld

Twee personen zijn woensdagmiddag gewond geraakt na een frontale botsing op de N318 ter hoogte van Aalten. De weg is tijdelijk afgesloten.

Prokkel0.png

Prokkelduo Jonny en Saskia zorgt voor een glimlach bij stembureau in Doetinchem

Op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen zijn door het hele land vrijwilligers al vroeg in de weer om alles op de stembureaus soepel te laten verlopen. In de Achterhoek gebeurt dat met een bijzonder tintje. Bij het Borghuis in Doetinchem krijgt het team hulp van het prokkelduo Jonny en Saskia.

werger0.jpg

Haastige dag voor burgemeester Oude IJsselstreek, Werger bezoekt álle stembureaus

Laura Werger, burgemeester van Oude IJsselstreek, rent en vliegt de hele dag door haar gemeente. Volgens een nauwkeurig maar vooral druk schema bezoekt ze alle 26 stembureaus. Eigenlijk bezoekt ze er zelfs 27: “Ik woon nog een maandje in Zutphen, dus ik heb zelf ook al even snel gestemd vanochtend.”

rechtbankZutphen.jpg

Man uit Doetinchem voor rechter om vondst cobra’s in garagebox

Is Arjan L. uit Doetinchem een geradicaliseerde man die koste wat het kost geen asielzoekerscentrum in Doetinchem wil? Of een hardwerkende ondernemer die erbij wordt gelapt door een kwade ex-partner? In Zutphen moest L. (37) voor de rechter verschijnen omdat in zijn garagebox vier cobra's (explosieven), ducttape en een aansteeklont waren gevonden. "Wij zijn er niet op uit om meneer op te knopen aan de hoogste boom", zei de officier van justitie in een pro forma-zitting.

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.