Ulft, Netherlands

Drugslab in Baak drie maanden op slot

Het perceel in Baak waar een drugslab in aanbouw werd ontdekt is door Bronckhorst afgesloten. De komende drie maanden gaat de locatie op slot, maar mogelijk dat deze termijn later wordt verlengd.
Jasper Hazelaar | 14 december 2020 13:38 | Aangepast op 14 december 2020 13:38
Bronckhorst laat weten dat alle panden op het perceel aan de Dollemansweg zijn afgesloten. Reden is het aantreffen van het drugslab in voorbereiding, waarbij ook productiemateriaal is gevonden. Ter plekke werden die maandag een 49-jarige man uit Baak en een 38-jarige man zonder vaste woon- of verblijft opgepakt. Hun voorlopige hechtenis is vorige week met twee weken verlengd.

Op dit moment is gekozen voor een afsluiting van drie maanden. “Het kan zijn dat uitkomsten van het politieonderzoek nog aanleiding geven de termijn op een later moment te verlengen”, aldus de gemeente.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...