Ulft, Netherlands

DRU toneel voor Achterhoekse popmuziek

De Dag van de Achterhoekse Popmuziek vindt zaterdag 12 december in aangepaste vorm plaats. Het poppodium van het DRU Industriepark in Ulft is het epicentrum van optredens, maar ook in Doetinchem en Winterswijk zijn activiteiten.
Kevin ten Dolle | 2 december 2020 16:28 | Aangepast op 2 december 2020 16:28
Zeven artiesten treden tussen 10.00 uur ‘s ochtends en 17.00 uur ‘s middags op in de locatie in Ulft, waaronder De Boetners, East Garden en Yara Beeks. Publiek is volgens de organisatie beperkt welkom in de coronaproof ingerichte zaal. Elke artiest geeft een optreden van twintig minuten voor maximaal dertig bezoekers. “Naast het bandoptreden zijn er in dat uur livestreams van andere optredens voor deze dag te zien”, aldus de organisatie.

Naast de DRU zijn er meerdere locaties in de regio die aansluiten bij de dag. Zo treden twee bands op in de Winterswijkse muziekschool Boogie Woogie, Wim’s Muziekkelder in Doetinchem draait de hele dag Achterhoekse muziek en zangeres FRÉ is volgens de organisatie te aanschouwen in Sloot Pianoservice in Doetinchem.

Foto: REGIO8

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...