Ulft, Netherlands

Drietal clubs starten meidenvoetbalschool

Voetbalverenigingen HC’03 (Drempt), GSV’38 (Giesbeek) en Angerlo Vooruit starten dit voorjaar een gezamenlijke meidenvoetbalschool. Alle meiden tussen elf en zeventien jaar oud kunnen de komende maanden trainingen volgen op de drie sportparken.
Regio8 | 11 februari 2020 09:34 | Aangepast op 11 februari 2020 09:34
“Het doel van de voetbalschool is drieledig”, zo laten de voetbalverenigingen weten. “Als eerste kunnen de deelneemsters met gerichte trainingen hun niveau verbeteren. Daarnaast is het doel om uitstroom in met name de bovenbouw tegen te gaan. En als derde doel: de instroom van nieuwe leden bevorderen door het enthousiasme voor voetbal zelf te laten ervaren.”

De meidenvoetbalschool is een vervolg op vorig jaar georganiseerde proeftrainingen. Volgens de clubs deden hier gemiddeld dertig meiden per training aan mee. Deelnemers aan de trainingen hoeven geen lid te zijn van een van de drie voetbalverenigingen.

Foto: Epco Schierboom

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...