Ulft, Netherlands

Drie woningen in dezelfde straat binnen één week tijd doelwit van inbraak

Foto: Mae Schurink
Drie woningen aan het Weversveld in Wehl zijn binnen één week tijd het doelwit geweest van inbrekers. Bij twee van de drie woninginbraken hebben criminelen iets buit weten te maken.
Redactie REGIO8 | 22 november 2024 15:35 | Aangepast op 22 november 2024 15:35
“Twee inbraken vonden plaats in de nacht van donderdag 14 november op vrijdag 15 november. Één van de inbraken vond plaats op donderdagavond op 21 november”, laat wijkagent Mae Schurink weten. Volgens de wijkagent is bij twee woningen wat meegenomen, bij één woning lijkt het erop dat de inbrekers niks hebben buitgemaakt.

Volgens de wijkagent gaat het vermoedelijk om dezelfde dader. “Toevallig hebben alle drie de inbraken plaatsgevonden op het Weversveld. We weten het natuurlijk nooit, maar ik vermoed dat het om dezelfde dader gaat”, aldus Schurink. De agent roept inwoners op om112 te bellen wanneer zij iets verdachts zien, ook wanneer het niet direct om een levensbedreigende situatie gaat.

Lees ook

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...

Bunzing en steenmarter zorgen voor maanden vertraging woningen Didam

De gemeente Montferland en woningcorporatie Plavei zetten er flink druk achter begin dit jaar. De de...

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...