Ulft, Nederland
Terug

Dorenbos ziet team winnen op WK squash

adb1a3360ba1cfbc23d053dd63b7a8c7.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik ben natuurlijk de nummer vier in het team, dus in principe ben ik de reservespeelster”, zegt Dorenbos over het feit dat ze nog niet hoefde te spelen. “Maar er komt voor mij nog wel een kans.” Woensdagavond voor de laatste poulewedstrijd tegen Australië is de Doetinchemse wel opgesteld.

Die laatste poulewedstrijd moet gewonnen worden, anders is het team uitgeschakeld voor de kwartfinale en winnen wordt een zware dobber. “3-0 zal er ook echt niet in zitten”, zegt Dorenbos over dat duel. “Maar 2-1 is misschien mogelijk, maar het zal heel zwaar worden. Op papier zouden we moeten verliezen, maar de teamspirit zit er goed in. Dus we gaan ons best doen om voor een verrassing te zorgen.”
Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-03 at 21.15.28.jpeg

KIJK | Verkiezingsdebat Oude IJsselstreek gemeenteraadsverkiezing 2026

De negen lijsttrekkers van de gemeente Oude IJsselstreek zijn dinsdagavond met elkaar in debat gegaan. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de komst van een asielzoekersdorp, woningbouw en de toekomst van de DRU. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Oude IJsselstreek terug.

3d871405-c0a8-35b3-a18b-34685f52e76a.jpg

Motie van treurnis haalt het niet na ophef over 1000 euro-regeling in Lochem

De komst van een asielzoekerscentrum (azc) in Lochem houdt de gemoederen al maanden bezig. Tijdens een interpellatiedebat op maandagavond kwam de spanning tot een hoogtepunt. Aanleiding was het besluit van het college van burgemeester en wethouders om omwonenden een subsidie van maximaal 1000 euro te bieden voor zogenoemde 'preventieve beveiligingsmaatregelen' op eigen terrein. Het voorstel leidde tot landelijke media-aandacht en felle kritiek vanuit de oppositie.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

LIVE | Verkiezingsdebat REGIO8 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek in debat bij REGIO8, andere gemeenten volgen

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Oude IJsselstreek bijt dinsdag het spits af bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen op het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-02 at 20.01.05 (1).jpeg

Gemeente houdt sportschool op bedrijventerrein Ulft tegen: ‘Plek nodig voor industrie’

De gemeente Oude IJsselstreek wil niet dat er een sportschool komt in een bedrijfspand aan de Anton Tijdinklaan 3 in Ulft. Een ondernemer had plannen om een deel van het pand om te bouwen tot een vestiging van Anytime Fitness, maar het college werkt daar niet aan mee.

Jan Baggen winnaar beste boek Erfgoedcentrum.jpg

De Berkel van Baggen Beste Boek Achterhoek en Liemers: ‘Misschien volgt de Oude IJssel’

Jan Baggen is de winnaar van de prijs Beste Boek Achterhoek en Liemers van 2025. De Zutphense kunstschilder won zondagmiddag de wedstrijd van het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers met zijn boek ‘De Berkel, in de baan van de zon’.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 08.32.04.jpeg

Automobilist ziet fietser over het hoofd in Gendringen

Een fietser is dinsdagochtend op de rotonde van de Staringstraat in Gendringen in botsing gekomen met een automobilist. De bestuurder van de auto zag de fietser bij het afslaan over het hoofd.