Ulft, Nederland
Terug

Doetinchemmers opgepakt voor drugshandel

51d8063e6979643f4db93820e0d967be.jpg
Redactie REGIO8 |
De hoofdverdachte, een 34-jarige Doetinchemmer, is woensdagmiddag gearresteerd op verdenking van het verhandelen van harddrugs. De voorlopige hechtenis van de man is vrijdag door de rechter-commissaris met veertien dagen verlengd. Een 42-jarige medeverdachte, een werknemer in de winkel van de hoofdverdachte, is aangehouden voor vermeende betrokkenheid bij de drugshandel. Inmiddels is hij wel weer op vrije voeten.

In het bedrijf van de 34-jarige man zijn geen drugs aangetroffen. Wel is daar een ploertendoder in beslag genomen. In de woning van de hoofdverdachte trof de politie tientallen wikkels cocaïne, enkele duizenden euro’s aan contant geld, weegspullen en een aantal illegale wapens aan. Er lagen onder meer twee vuurwapens en een kapmes in zijn huis. In het kader van het afpakbeleid zijn er bovendien een aantal exclusieve merkhorloges in beslag genomen.

Lees ook

brugLochem4.jpg

Dodelijk brugongeval Lochem: partijen brachten risico’s niet goed in kaart

De partijen die betrokken waren bij de bouw van de Nettelhorsterbrug over het Twentekanaal in Lochem hebben de risico’s vooraf onvoldoende in kaart gebracht. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) na het dodelijke ongeval in februari 2024.

semvijverberg0.jpg

Advocaten moeder baby Sem willen nieuw onderzoek in hoger beroep

De advocaten van de moeder van baby Sem Vijverberg willen in hoger beroep nieuw forensisch en medisch onderzoek laten doen naar de dood van het pasgeboren jongetje, schrijft Omroep Gelderland. Dat bleek woensdag tijdens de eerste zitting bij het gerechtshof in Arnhem.

VanKeukentafelNaarKieslijst1.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Sjaak sr., Geerdy en Sjaak jr. Böhmer in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft het succes, daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze serie trappen we af met een bijzondere samenstelling: vader Sjaak sr. én moeder Geerdy staan samen met zoon Sjaak Böhmer jr. op de kieslijst voor Lokaal Belang Montferland.

Schermafbeelding 2026-02-26 100344.png

Motorrijdster komt ten val bij aanrijding in Zelhem

Een motorrijdster is op de kruising van de Stikkenweg met de Doetinchemseweg in Zelhem woensdagavond ten val gekomen na een aanrijding met een personenauto. De bestuurder van de auto zag bij het afslaan de motorrijdster over het hoofd.

WhatsApp Image 2026-02-26 at 11.46.19.jpeg

Harde botsing scooter bij Loerbeek: geen gewonden

Bij een ongeval in Loerbeek is donderdagochtend een scooterrijder hard tegen een paal gebotst. Het slachtoffer is niet gewond geraakt, wel kan zijn scooter als verloren worden beschouwd.

Anna Tokar_7966.jpg

Oekraïense Anna (16) heeft één droom: verpleegkundige worden in Nederland

De oorlog in Oekraïne is het vijfde jaar ingegaan. Dat geldt ook voor Anna Tokar (16), die een paar weken na de invasie van 24 februari 2022 met haar moeder terechtkwam in het voormalige hotel De Lantscroon in ’s-Heerenberg. Ze steekt haar hart en ziel in school, leren en hoopt na de zomer met de hbo-opleiding Verpleegkunde haar toekomst te vervolgen. Maar denken aan vrede, toekomst en Oekraïne vindt ze een moeilijk gesprek. “Ik kan vragen over mijn de toekomst niet goed beantwoorden.”