Ulft, Netherlands

Doetinchemmer wint €86.000 in tv-show

Jeroen uit Doetinchem heeft zondag 86.000 euro gewonnen in het tv-programma Miljoenenjacht. De Doetinchemmer was samen met vier wijkgenoten uit postcodegebied 7001 uitgenodigd in de studio, waarna hij 49 kandidaten wist weg te spelen.
Regio8 | 7 september 2020 10:25 | Aangepast op 7 september 2020 10:25
"Samen met mijn vriendin heb ik deze week een huis gekocht", aldus de Doetinchemmer na afloop over het geldbedrag dat hij in de wacht wist te slepen. "Er moet best wel wat aan het huis gebeuren, dus dit bedrag kunnen we goed gebruiken voor de verbouwing." In het tv-programma maken vijftig kandidaten uit tien verschillende buurten kans om het 'Gouden Koffer Spel' te mogen spelen aan de desk van presentatrice Linda de Mol.

Nadat hij de overige 49 kandidaten wist weg te spelen koos Jeroen naar eigen zeggen heel bewust voor koffer nummer 26: "Mijn vriendin wilde deze koffer ook, we zijn beide op de 26ste jarig." In totaal kan het geldbedrag tijdens het spel oplopen tot vijf miljoen euro.

Foto: Roy Beusker Fotografie

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...