Ulft, Netherlands

Doetinchem schrapt markt wegens drukte

Doetinchem laat de markt op Bevrijdingsdag niet doorgaan. Bij een te grote toestroom van bezoekers is het volgens de gemeente niet meer mogelijk te voldoen aan de coronamaatregelen, zoals het houden van anderhalve meter afstand.
Regio8 | 29 april 2020 15:20 | Aangepast op 29 april 2020 15:20
De markt in Doetinchem trekt altijd veel bezoekers. Nu veel mensen op Bevrijdingsdag vrij hebben, er geen andere activiteiten en evenementen zijn en het waarschijnlijk mooi weer wordt, heeft de gemeente besloten om de markt niet door te laten gaan.

De afgelopen weken nam de gemeente al verschillende maatregelen zodat iedereen de reguliere weekmarkt veilig kon bezoeken. Zo werden kramen verder uit elkaar gezet en zijn er hygiënemaatregelen genomen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...