Ulft, Netherlands

Doelman Kremers keert van Ajax terug bij jeugdliefde De Graafschap

Foto: De Graafschap Media
Sten Kremers keert deze zomer terug bij De Graafschap. De twintigjarige keeper uit Lichtenvoorde tekent een contract voor twee seizoenen en gaat mogelijk de concurrentiestrijd aan met Thijs Jansen, die de Doetinchemmers ook volgend seizoen willen huren van Feyenoord.
Jasper Hazelaar | 22 mei 2024 14:12 | Aangepast op 22 mei 2024 14:12
“Er is heel veel vertrouwen in de kwaliteiten van Sten vanuit de complete technische staf”, reageert technisch directeur Peter Bijvelds op de komst van Kremers. De Graafschap heeft nu twee keepers voor het eerste vastliggen voor komend seizoen. Derde doelman Ties Wieggers heeft een doorlopend contract. De Graafschap zoekt nog naar een derde keeper. “Hiervoor is ook Thijs Jansen zeker nog in beeld”, aldus Bijvelds. “Tegelijkertijd zien wij in Sten heel duidelijk een potentiële eerste doelman.”

Kremers stapte in 2020 van De Graafschap over naar Amsterdam, waar hij instroomde in de jeugd. In 2022 maakte hij voor Jong Ajax zijn debuut, tegen het Telstar van toenmalig trainer Mike Snoei. In totaal kwam de Lichtenvoordse doelman tot vijf wedstrijden in het betaald voetbal, waarin hij elf tegendoelpunten kreeg. Afgelopen seizoen stond hij maar één keer tussen de palen.

'Thuis bij De Graafschap'
Voor zijn tijd bij De Graafschap, kwam Kremers uit voor amateurclub Longa’30 uit zijn thuisplaats Lichtenvoorde. “Het klinkt heel cliché maar het is gewoon zo; het voelt als thuiskomen”, reageert Kremers op zijn terugkeer. “Ik ken veel jongens uit de selectie goed en een aantal zijn vrienden van me, dat maakt het extra mooi om terug te komen. Ik ben blij met het vertrouwen en heb er heel veel zin in.”

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 24 apr 2025 16:51

Dit is er allemaal te doen rond Koningsdag in Doetinchem

Viggo Zweverink | Syb Boumeester | 24 apr 2025 09:54

Lees ook

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

Doetinchemse burgemeester wil start Tour de France naar de grensstreek halen

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem wil samen met de Duitse collega’s in de grensregio de Tour ...

Teruggekeerde Mahi lichtpuntje bij harde nederlaag De Graafschap

De Graafschap heeft maandagavond op bezoek bij VVV-Venlo een fikse tik te verwerken gekregen. In De ...

Dit was Koningsdag 2025: ‘Achterhoek, vriendschap, samenbinden en Duitse regio’

Koning Willem Alexander en de ontvangende burgemeester Mark Boumans spraken er aan het begin en aan ...

Oost Gelre koopt voor 9 miljoen euro Vitelco voor woningontwikkeling en 'ander leuks'

Eind vorig jaar stelde een meerderheid van de raad een zogeheten ‘uitnodigingskader’ vast om marktpa...