gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doelman Kremers keert van Ajax terug bij jeugdliefde De Graafschap

65aec607343dbbbcea64fbc079ab4a49.jpg

Sten Kremers keert deze zomer terug bij De Graafschap. De twintigjarige keeper uit Lichtenvoorde tekent een contract voor twee seizoenen en gaat mogelijk de concurrentiestrijd aan met Thijs Jansen, die de Doetinchemmers ook volgend seizoen willen huren van Feyenoord.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“Er is heel veel vertrouwen in de kwaliteiten van Sten vanuit de complete technische staf”, reageert technisch directeur Peter Bijvelds op de komst van Kremers. De Graafschap heeft nu twee keepers voor het eerste vastliggen voor komend seizoen. Derde doelman Ties Wieggers heeft een doorlopend contract. De Graafschap zoekt nog naar een derde keeper. “Hiervoor is ook Thijs Jansen zeker nog in beeld”, aldus Bijvelds. “Tegelijkertijd zien wij in Sten heel duidelijk een potentiële eerste doelman.”

Kremers stapte in 2020 van De Graafschap over naar Amsterdam, waar hij instroomde in de jeugd. In 2022 maakte hij voor Jong Ajax zijn debuut, tegen het Telstar van toenmalig trainer Mike Snoei. In totaal kwam de Lichtenvoordse doelman tot vijf wedstrijden in het betaald voetbal, waarin hij elf tegendoelpunten kreeg. Afgelopen seizoen stond hij maar één keer tussen de palen.

'Thuis bij De Graafschap'
Voor zijn tijd bij De Graafschap, kwam Kremers uit voor amateurclub Longa’30 uit zijn thuisplaats Lichtenvoorde. “Het klinkt heel cliché maar het is gewoon zo; het voelt als thuiskomen”, reageert Kremers op zijn terugkeer. “Ik ken veel jongens uit de selectie goed en een aantal zijn vrienden van me, dat maakt het extra mooi om terug te komen. Ik ben blij met het vertrouwen en heb er heel veel zin in.”

Lees ook

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.

School100jaar0.jpg

Eeuwfeest voor basisschool Pius X in Varsselder: 'We bloeien'

Feest op basisschool Pius X in Varsselder. De school bestaat op 1 april precies honderd jaar en dat wordt in het dorp groots gevierd. Met een volle themaweek, activiteiten voor jong en oud en hulp van verenigingen is het volgens de organisatie vooral een feest van én voor het hele dorp.

lintjes raad 22-26.jpg

Twaalf raadsleden nemen afscheid in Bronckhorst, drie ontvangen koninklijke onderscheiding

Twaalf raadsleden van de gemeente Bronckhorst hebben dinsdagavond afscheid genomen van de Bronckhorster politiek. Drie van hen zijn opgenomen als Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Patrick van Domburg reikte op 31 maart de koninklijke onderscheidingen in de raadszaal in Hengelo uit.

WASMACHINE20.jpg

Eén jaar vernieuwde wasservice Montferland: een voldoende maar de nodige problemen

De veelbesproken Montferlandse wasservice draait inmiddels een jaar bij lokale partner Mabeon in Doetinchem. Eerder draaide Zorgplus uit Harderwijk de dienst. Dit zorgde de laatste jaren voor veel kritiek van inwoners en raadsleden. Hoewel de gebruikers de nieuwe wasservice na één jaar ‘een dikke 7’ geven, vallen er nog een aantal zaken op.

PrikkelarmZwemmen0.png

Achterhoek zet in op prikkelarm sporten met Aqua Silent: ‘Vaak geeft muziek te veel prikkels’

Prikkelarm bewegen staat deze week centraal in de Achterhoek. Op verschillende plekken wordt in de campagneweek van Achterhoek in Beweging bewustzijn gecreëerd voor sporters die moeite hebben met fel licht, geluid en drukte. Bij zwembad De Beemd in Lochem staat sinds kort Aqua Silent op het programma.