Ulft, Netherlands

Doelman Kremers debuteert in profvoetbal

Sten Kremers uit Lichtenvoorde heeft maandagavond zijn debuut gemaakt in het betaald voetbal. De achttienjarige doelman stond bij Jong Ajax onder de lat tegen het Telstar van trainer Mike Snoei.
Redactie REGIO8 | 9 augustus 2022 10:02 | Aangepast op 9 augustus 2022 10:02
De Lichtenvoordse doelman kon zijn goal bij zijn eerste optreden niet schoon houden. Al na drie minuten zorgde Telstar-aanvaller Koen Blommestijn voor de openingstreffer. De Portugese jeugdinternational Francisco Conceição zorgde nog voor rust voor de gelijkmaker voor Jong Ajax.

Kremers is bezig aan zijn derde seizoen bij de Amsterdammers. Vorig jaar tekende hij nog een contract tot 2024 bij de regerend landskampioen. Voor zijn tijd bij Ajax speelde de Lichtenvoordenaar in de jeugd van De Graafschap en bij amateurclub Longa’30.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Kremers|De Graafschap|

Lees ook

‘Jong’ De Graafschap loopt eerste averij op, Roda wint

De Graafschap heeft zijn eerste nederlaag van dit seizoen geleden. In Kerkrade oogde het veldspel va...

Krachtmeting in Kerkrade: De Graafschap wil sterke start doortrekken

Na een flitsend begin van de competitie met een thuisoverwinning wil De Graafschap vrijdag de positi...

Najah verlaat De Graafschap voor Saudi-Arabië

Middenvelder Anass Najah heeft De Graafschap per direct verlaten voor een dienstverband in Saudi-Ara...

Energiek De Graafschap wint in eigen huis van VVV

De Graafschap is het nieuwe seizoen goed begonnen. Op de eigen Vijverberg werd met 3-2 gewonnen van ...

REGIO8 doet ook dit seizoen live verslag van De Graafschap

Ook dit jaar zijn de wedstrijden van De Graafschap live te beluisteren in het programma 8SPORT op ra...

Gretig De Graafschap klaar voor seizoensopener in eigen huis

Op een zonovergoten sportpark De Bezelhorst heeft De Graafschap donderdag de laatste training in aan...