Ulft, Netherlands

Dode man gevonden in auto in Winterswijk

Een 73-jarige man zonder vaste woon- of verblijfsplaats is dinsdagmiddag dood aangetroffen in zijn auto op de Roelvinkstraat in Winterswijk. Volgens buurtbewoners leefde de man al langer in zijn voertuig.
Regio8 | 21 mei 2019 14:20 | Aangepast op 21 mei 2019 14:20
De melding werd gedaan omstreeks 12.45 uur. De man werd aangetroffen door een buurvrouw van het Leger des Heils. De politie kwam ter plaatse en zette de weg af. De man werd vervolgens door agenten uit zijn wagen gehaald. Ze hebben geprobeerd om hem te reanimeren, maar dat heeft niet mogen baten.

De politie sprak de man eerder op dinsdag nog. Wat de inhoud van dat gesprek was, wilde de politie niet kwijt. Of het gaat om een natuurlijke dood is nog niet bekend, een arts van de GGD komt ter plaatse om dat uit te zoeken.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...