Ulft, Netherlands

Dode man gevonden in auto in Winterswijk

Een 73-jarige man zonder vaste woon- of verblijfsplaats is dinsdagmiddag dood aangetroffen in zijn auto op de Roelvinkstraat in Winterswijk. Volgens buurtbewoners leefde de man al langer in zijn voertuig.
Regio8 | 21 mei 2019 14:20 | Aangepast op 21 mei 2019 14:20
De melding werd gedaan omstreeks 12.45 uur. De man werd aangetroffen door een buurvrouw van het Leger des Heils. De politie kwam ter plaatse en zette de weg af. De man werd vervolgens door agenten uit zijn wagen gehaald. Ze hebben geprobeerd om hem te reanimeren, maar dat heeft niet mogen baten.

De politie sprak de man eerder op dinsdag nog. Wat de inhoud van dat gesprek was, wilde de politie niet kwijt. Of het gaat om een natuurlijke dood is nog niet bekend, een arts van de GGD komt ter plaatse om dat uit te zoeken.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...