Ulft, Netherlands

Documentaire over Jan Vreman in première

Regio8 | 20 januari 2016 16:48 | Aangepast op 20 januari 2016 16:48

‘’We hebben Jan Vreman gezien op een manier zoals veel mensen hem eigenlijk niet kennen. Ook buiten het voetbal. En wat dit helemaal bijzonder maakt is het feit dat we in de kleedkamer mochten filmen. Dat is echt uniek’’, stelt documentairemaker Onno Hansum.

Hoofdrolspeler Jan Vreman is tevreden over het eindresultaat. ‘’Het is wel heel erg wennen, moet ik zeggen. Ik denk wel dat ze het heel erg mooi in elkaar hebben gezet. Het is heel erg mooi’’. In de documentaire is te zien dat Vreman naast het trainerschap bij De Graafschap een parttime baan heeft in een Duitse eierfabriek. ‘’Daar ben ik ingerold toen ik zelf nog speelde en daar zit ik nog steeds in. Daar haal ik toch een bepaalde voldoening uit. De afwisseling vind ik heel erg leuk’’.

De documentaire is in de komende maanden meerdere malen te zien bij FOX Sports. Over drie maanden verschijnt de film op Youtube.

Lees ook

Doetinchemse raad wil drie miljoen uitgeven voor Koningsdag

De Doetinchemse raad is het ermee eens dat ze drie miljoen euro kwijt zijn aan het Oranjefeest tijde...

Inwoners krijgen enquête over azc in Didam, aantal asielzoekers staat vast

Inwoners van Didam, Nieuw-Dijk en Loil kunnen vanaf deze week een online enquête invullen met vragen...

Al tien jaar is Stadskamer Doetinchem een onmisbare plek voor de samenleving

Stadskamer Doetinchem viert haar 10-jarig bestaan. De zorgvoorziening Stadskamer Doetinchem is in ti...

Duitsland gaat nog zeker een half jaar door met grenscontroles

Duitsland blijft ook het aankomende half jaar grenscontroles uitvoeren om illegale migratie tegen te...

Fietser gewond na aanrijding op kruising in Bredevoort

Een fietser is woensdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding met een automobilist in Bredevoort....

Sporthalsoap Ruurlo blijft voorlopig bij een diepe zucht

ACHTERGROND / De diepe zucht. Het zoeken naar de juiste woorden. De bekentenis moe te zijn. Om vervo...