Ulft, Netherlands

Dieven gepakt in buitengebied Winterswijk

De politie heeft donderdagavond twee mannen uit Deventer aangehouden na het stelen van een shovel in Winterswijk. Het duo werd door de eigenaar betrapt in het buurtschap Huppel, waarna agenten in actie kwamen.
Regio8 | 13 augustus 2021 14:06 | Aangepast op 13 augustus 2021 14:06
“De eigenaar zag dat zijn shovel gestolen werd en heeft onmiddellijk de politie gebeld”, aldus wijkagent Willem Saris, die blij was met de snelle melding. “Dat is altijd in ons voordeel.” Agenten kwamen vervolgens in actie en troffen de auto met daarachter een aanhanger met shovel aan in de omgeving. “De verdachten zijn daarop ingesloten en de shovel kon meteen worden teruggegeven aan de eigenaar”, aldus Saris.

De twee arrestanten worden in eerste instantie verdacht van de diefstal van de shovel. “Maar het waren niet geheel onbekenden voor ons”, zegt Saris over de aangehouden Deventernaren. “Dus we gaan breder kijken of ze nog ergens anders voor in aanmerking komen.”

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

Brand in bijgebouw aan Wilhelminastraat in Didam

Bij een bijgebouw van een woning aan de Wilhelminastraat in Didam is woensdagavond brand uitgebroken...

VNG Jaarcongres in 2026 naar de Achterhoek: Oost Gelre en Winterswijk gastgemeenten

In 2026 strijkt het jaarlijkse congres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) neer in de ...

Samen gas geven tekent Beltrum: laatste stellen nemen hun intrek in huizen van collectief bouwproject Buurseman

Het is het vierde CPO-project in Beltrum: bewoners bouwden aan een nieuwe straat, Buurseman, waar ze...