Ulft, Netherlands

Dieperink maakt rentree in betaald voetbal

Rob Dieperink heeft maandagavond zijn rentree gemaakt als scheidsrechter in het betaald voetbal. In september brak de leidsman uit Borculo zijn enkel tijdens het fluiten van een bekerwedstrijd.
Regio8 | 25 februari 2020 11:13 | Aangepast op 25 februari 2020 11:13
Dieperink gaf maandagavond leiding aan de wedstrijd tussen Jong Utrecht en FC Volendam, vijf maanden nadat hij zijn enkel brak tijdens het duel tussen Quick Boys en Katwijk. Opvallend was dat de Borculoër ondanks zijn breuk die wedstrijd vervolmaakte. Uiteindelijk won Katwijk de wedstrijd na 120 minuten voetbal met 2-3 door een winnende goal in de verlenging.

De jonge Domstedelingen wonnen de wedstrijd maandag verrassend met 2-1, wat gunstig is voor De Graafschap. De ploeg van trainer Mike Snoei heeft door het verlies van de Volendammers een voorsprong van vijf punten in handen in de strijd om directe promotie. Bovendien hebben de Doetinchemmers een beter doelsaldo.

Foto: Terborg Toernooi

Lees ook

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...