gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Derde Land- en Tuinbouwbeurs in Zelhem

5f6dca342522ab8a5a600cdeec78ffdf.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik vind zelf dat de standhouders er meer aan gedaan hebben dan vorig jaar", aldus Johan Wolters, organisator van de Land- en Tuinbouwbeurs. "Het is vrij krachtig wat ze laten zien. Qua oogpunt vind ik het beter dan vorig jaar. We hebben wel iets minder standhouders, maar we hebben wel meer grotere standhouders." Fredie van Dijk, standhouder namens het Blonde D’Aquitaine Stamboek Nederland, is enthousiast over de beurs. "Voor ons is het ook de derde keer. Het is ons goed bevallen en we willen graag ons ras blijven promoten."

Vorig jaar kwamen er in totaal 19.000 bezoekers af op de beurs in Zelhem. "Maar we willen graag richting de 23.000 bezoekers", vertelt organisator Wolters. Om die ambitie te verwezenlijken is een verhuizing richting Salland misschien noodzakelijk. "Zodat je de regio’s Twente, Salland en Duitsland er beter bij betrekt. Dat zijn we op dit moment aan het onderzoeken." Tot donderdag kunnen bezoekers echter nog gewoon terecht in Zelhem.

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Verkenners adviseren coalitie GBB, VVD, D66 en PRO in Bronckhorst

De verkenners Cees Oosterwijk en Dick Ebbers adviseren om in de gemeente Bronckhorst als eerste een coalitie te onderzoeken tussen GBB, VVD, D66 en PRO. Dat maakten zij duidelijk tijdens de raadsvergadering, waarin zij hun bevindingen presenteerden.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 22.59.28.jpeg

Burgemeester Werger na vernielingen Isala college Silvolde: ‘Uitermate triest’

Burgemeester Laura Werger van de gemeente Oude IJsselstreek heeft zich donderdagavond tijdens de raadsvergadering uitgesproken over de gebeurtenissen op het Isala college in Silvolde afgelopen dinsdag. De school werd in de avond voor de laatste schooldag vernield en beklad door een grote groep mogelijke leerlingen.

JMO-20260423-ContractJoranHardeman-SF0001.JPG

Hardeman langer bij De Graafschap, verdediger tekent tot 2029

Verdediger Joran Hardeman heeft zijn contract bij De Graafschap met drie jaar verlengt. De 24-jarige Superboer, die na lang blessureleed sinds kort weer op het veld staat, tekent tot de zomer van 2029 bij.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 19.34.45.jpeg

Eerste plannen De Kruisberg Doetinchem op tafel: wonen, natuur en erfgoed centraal

De herontwikkeling van de voormalige gevangenis De Kruisberg in Doetinchem krijgt steeds meer vorm. Tijdens een informatieavond voor omwonenden kwamen zo’n negentig geïnteresseerden kijken naar de eerste visie van projectontwikkelaar Ter Steege. Volgens gebiedsontwikkelaar Ronald van Ommen was de bijeenkomst een eerste stap in een proces dat nog verder vorm moet krijgen.

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.