gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Deelname Europacup is al prijs voor Hercules

df3b95333a7812469ded9f421057012d.jpg
Redactie REGIO8 |
"Dit is een kroon op het werk van dit team", aldus Herm Aalders, voorzitter en speler van Hercules. "Wij zijn vanuit de lagere divisies opgeklommen naar de Eredivisie en dan is de ultieme beloning een landskampioenschap of het spelen in de Europacup." Aalders acht de kans op een landskampioenschap klein, hoewel Hercules de competitie met een zege is begonnen. Mede daarom koestert de club het Europese avontuur. Zelfs zo erg dat de spelers bereid zijn hun steentje bij te dragen in het opbrengen van de kosten. "Er zijn sponsoren die wat voor ons betekend hebben", geeft Aalders aan. "Daarnaast hebben we als spelers gezegd dat we, als het nodig is, ook een bijdrage willen leveren."

Op 29 en 30 september wordt de eerste ronde van het toernooi gespeeld in Brussel. Ondertussen zijn ze bij Hercules druk aan het voorbereiden. Voormalig meervoudig Nederlands kampioen Trinko Keen blaakt nog niet van het vertrouwen, maar is wel strijdvaardig. "Ik denk niet dat ik daar hele lekkere wedstrijden ga spelen, maar ik verwacht wel fit genoeg te zijn om er flink tegenaan te gaan", aldus Keen. Desondanks hopen de spelers van Hercules de volgende ronde te halen. Al gaat het volgens Aalders vooral om de unieke gebeurtenis. "Als we allemaal heelhuids terugkomen en een ervaring rijker zijn, dan denk ik dat het voor ons al geslaagd is."

Foto: REGIO8

Lees ook

magneetvisssen.jpg

Jonge magneetvissers stuiten op munitiekist en mogelijke ontsteker in Doetinchem, EOD ingeschakeld

Bij de fietsbrug over de Oude IJssel in Doetinchem hebben een groep jongeren maandagmiddag een munitiekist en een magazijn uit de Tweede Wereldoorlog gevonden tijdens het magneetvissen. Ook troffen zij een mogelijk ontstekingsmechanisme voor explosieven aan, waarop de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is ingeschakeld.

Kampioenen-1-2-19-april-2026.jpg

Wild Rovers Doetinchem bekroont eerste seizoen met twee teams met dubbel kampioenschap

Rugbyclub Wild Rovers uit Doetinchem heeft clubgeschiedenis geschreven. In het eerste seizoen met twee seniorenteams zijn zowel het eerste als het tweede team kampioen geworden. “Ik sprak aan het begin van het seizoen uit dat we met beide teams kampioen wilden worden, maar dat het echt gelukt is, is waanzinnig”, zegt trainer André Hendriksen.

NKDansgarde0.png

Honderden danseressen strijden om de titel bij NK dansgarde in Ulft

Honderden danseressen en enkele dansers streden afgelopen weekend in sporthal de IJsselweide in Ulft om de nationale titels dansgarde. Wie denkt dat dansgarde iets is dat simpelweg bij carnaval hoort heeft het mis. Er wordt serieus gedanst én gejureerd op hoog niveau mét Ulfts succes.

Schermafbeelding 2026-04-20 093102.png

Een gewonde bij ongeval met twee voertuigen op N315 bij Zelhem

Bij een ongeval met een busje en een auto is zondagmiddag een bestuurder op de Ruurloseweg gewond geraakt. Een bestelbus belandde in de berm, waarna het achteropkomende voertuig deze niet meer kon ontwijken.

112Westendorp.jpeg

Auto met aanhanger belandt in weiland na botsing in Westendorp

Bij een aanrijding tussen twee auto’s is zaterdagavond in Westendorp een gewonde gevallen. Door de botsing eindigde een auto met aanhanger in een weiland.

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.