gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Deelname Europacup is al prijs voor Hercules

df3b95333a7812469ded9f421057012d.jpg
Redactie REGIO8 |
"Dit is een kroon op het werk van dit team", aldus Herm Aalders, voorzitter en speler van Hercules. "Wij zijn vanuit de lagere divisies opgeklommen naar de Eredivisie en dan is de ultieme beloning een landskampioenschap of het spelen in de Europacup." Aalders acht de kans op een landskampioenschap klein, hoewel Hercules de competitie met een zege is begonnen. Mede daarom koestert de club het Europese avontuur. Zelfs zo erg dat de spelers bereid zijn hun steentje bij te dragen in het opbrengen van de kosten. "Er zijn sponsoren die wat voor ons betekend hebben", geeft Aalders aan. "Daarnaast hebben we als spelers gezegd dat we, als het nodig is, ook een bijdrage willen leveren."

Op 29 en 30 september wordt de eerste ronde van het toernooi gespeeld in Brussel. Ondertussen zijn ze bij Hercules druk aan het voorbereiden. Voormalig meervoudig Nederlands kampioen Trinko Keen blaakt nog niet van het vertrouwen, maar is wel strijdvaardig. "Ik denk niet dat ik daar hele lekkere wedstrijden ga spelen, maar ik verwacht wel fit genoeg te zijn om er flink tegenaan te gaan", aldus Keen. Desondanks hopen de spelers van Hercules de volgende ronde te halen. Al gaat het volgens Aalders vooral om de unieke gebeurtenis. "Als we allemaal heelhuids terugkomen en een ervaring rijker zijn, dan denk ik dat het voor ons al geslaagd is."

Foto: REGIO8

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.