Ulft, Netherlands

Deel Liemersweg in Doetinchem weer open

Regio8 | 15 oktober 2019 09:11 | Aangepast op 15 oktober 2019 09:11
Vanaf maandag is de kruising tussen de Plattenburgstraat en Energieweg afgesloten. Hierdoor is het gedeelte tussen Sportpark Zuid en dezelfde rotonde niet toegankelijk voor verkeer. Bestemmingsverkeer kan de wijk bereiken via de rotonde. Doorgaand verkeer wordt omgeleid via aangegeven omleidingsroutes.

Volgens de planning moet de gehele weg vanaf 25 oktober aan het einde van de dag weer open zijn voor al het verkeer. Er werd al eerder aangekondigd dat de verwachte einddatum van de activiteiten rond de Liemersweg met een maand vervroegd werd door een andere invulling van de werkzaamheden.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...