Ulft, Netherlands

De Staat en Navarone naar de Zwarte Cross

De Zwarte Cross heeft donderdag een aantal nieuwe artiesten bekend gemaakt die optreden op het festival. Onder meer de rockbands De Staat en Navarone en de Duitse zanger Heino komen in juli naar Lichtenvoorde.
Regio8 | 11 april 2019 16:18 | Aangepast op 11 april 2019 16:18
“Uitstelgedrag, wij houden er niet van”, aldus de organisatie van de Zwarte Cross. “Daarom gewoon op tijd het lijstje een-na-laatste nieuwe namen in je snufferd! Jazeker, het programma is bijna rond met nu onder andere de rockers van De Staat, Duitse cult-held Heino en The Voice-finalisten Navarone.” Eerder maakte de organisatie onder meer bekend dat Black Eyed Peas, The Wailers, Scooter en de Achterhoekse acts Bökkers en Boh Foi Toch optreden op de Zwarte Cross.

De 23e editie van de Zwarte Cross vindt op 18, 19, 20 en 21 juli plaats in Lichtenvoorde. De kaarten voor het festival gingen in november in de verkoop en zijn inmiddels al uitverkocht. Volgens de organisatie komen geen extra tickets meer beschikbaar en kunnen kaarten alleen nog worden verkregen via Ticketswap.

De volledige lijst met nieuwe namen: De Staat, Heino (DE), Navarone, Memphis Maniacs, Adje, 10WEEKS, Braeff, Nona, Phenleau, Exoot – Ami6, Broken Brass Ensemble, Stefano Keizers, De Oversteekpolitie, Convoi Exceptional, Pim Pam Pompen, Sjieke Bazen, DJ Badmuts, Theatergroep Liever Iets Anders, DJ Jean & Maron Hill, Backbeat Soundsystem (GB), Samory-I (JAM), Comedy Cowboys, Panko (ES), Kartje Kilo – Radio Manu Sport (BE).

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Aanrijding met busje en voertuig op Slingerparallel in Etten

Bij een kop-staartaanrijding op de Slingerparallel in Etten zijn twee voertuigen hard met elkaar in ...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...