Ulft, Netherlands

De Staat en Navarone naar de Zwarte Cross

De Zwarte Cross heeft donderdag een aantal nieuwe artiesten bekend gemaakt die optreden op het festival. Onder meer de rockbands De Staat en Navarone en de Duitse zanger Heino komen in juli naar Lichtenvoorde.
Regio8 | 11 april 2019 16:18 | Aangepast op 11 april 2019 16:18
“Uitstelgedrag, wij houden er niet van”, aldus de organisatie van de Zwarte Cross. “Daarom gewoon op tijd het lijstje een-na-laatste nieuwe namen in je snufferd! Jazeker, het programma is bijna rond met nu onder andere de rockers van De Staat, Duitse cult-held Heino en The Voice-finalisten Navarone.” Eerder maakte de organisatie onder meer bekend dat Black Eyed Peas, The Wailers, Scooter en de Achterhoekse acts Bökkers en Boh Foi Toch optreden op de Zwarte Cross.

De 23e editie van de Zwarte Cross vindt op 18, 19, 20 en 21 juli plaats in Lichtenvoorde. De kaarten voor het festival gingen in november in de verkoop en zijn inmiddels al uitverkocht. Volgens de organisatie komen geen extra tickets meer beschikbaar en kunnen kaarten alleen nog worden verkregen via Ticketswap.

De volledige lijst met nieuwe namen: De Staat, Heino (DE), Navarone, Memphis Maniacs, Adje, 10WEEKS, Braeff, Nona, Phenleau, Exoot – Ami6, Broken Brass Ensemble, Stefano Keizers, De Oversteekpolitie, Convoi Exceptional, Pim Pam Pompen, Sjieke Bazen, DJ Badmuts, Theatergroep Liever Iets Anders, DJ Jean & Maron Hill, Backbeat Soundsystem (GB), Samory-I (JAM), Comedy Cowboys, Panko (ES), Kartje Kilo – Radio Manu Sport (BE).

Foto: REGIO8

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...