gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint ook tegen Almere City

c24e70ab092599b7eefc11e84147000c.jpg
Redactie REGIO8 |

De Graafschap was in de beginfase de betere en Youssef El Jebli had van dichtbij al binnen twee minuten kunnen scoren. De openingstreffer kwam na 27 minuten alsnog toen Tarik Tissoudali een fraaie combinatie tussen El Jebli en Fabian Serrarens van dichtbij ongehinderd afrondde. De flankaanvaller tekende acht minuten later ook voor de 2-0 door een panklare voorzet van Daryl van Mieghem van dichtbij binnen te tikken. Na 41 minuten kwam Almere City terug in de wedstrijd via een schot van Arsenio Valpoort vanaf het randje van het strafschopgebied.

In de tweede helft golfde het spel op en neer, maar kwamen beide ploegen aanvankelijk niet tot scoren. Zo trof Robert Klaasen met een weergaloze pegel vanaf dertig meter afstand de lat en faalde El Jebli oog in oog met doelman Chiel Kramer. Na een dik uur spelen zette rechtsback Nicky van Hilten de bezoekers uit een corner op gelijke hoogte. Uitblinker Tissoudali zorgde uiteindelijk na goed werk van invaller Sjoerd Ars in de 85e minuut voor de bevrijdende 3-2. Het slotakkoord was voor Mark Diemers, die in blessuretijd de 4-2 op het bord zette.

Door de overwinning blijft De Graafschap de nummer vijf van de competitie en is het verzekerd van deelname aan de halve finale van de play-offs. In de vierde periode stijgt de ploeg naar de gedeelde tweede plaats. Komende vrijdag gaan de Superboeren op bezoek bij het FC Oss van Lion Kaak.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 22.29.15.jpeg

Man komt hard ten val met fiets in Doetinchem

Een man is maandagavond op de Houtsmastraat in Doetinchem hard ten val gekomen met zijn fiets. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse.

DebatOIj0.png

Negen partijen op stemformulier Oude IJsselstreek, één nieuwkomer

Inwoners van de gemeente Oude IJsselstreek kunnen woensdag uit negen partijen kiezen. Het gros van deze partijen staat al jaren op het stembiljet. Er is één nieuwkomer: Burgers op 1 van Herman Vreeman. Een rondje langs de velden.

STILL DEBAT LOCHEM0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Lochem gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Lochem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Lochem. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de sportaccommodaties, de groei van de gemeente en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Lochem terug.

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.