gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint ook tegen Almere City

c24e70ab092599b7eefc11e84147000c.jpg
Redactie REGIO8 |

De Graafschap was in de beginfase de betere en Youssef El Jebli had van dichtbij al binnen twee minuten kunnen scoren. De openingstreffer kwam na 27 minuten alsnog toen Tarik Tissoudali een fraaie combinatie tussen El Jebli en Fabian Serrarens van dichtbij ongehinderd afrondde. De flankaanvaller tekende acht minuten later ook voor de 2-0 door een panklare voorzet van Daryl van Mieghem van dichtbij binnen te tikken. Na 41 minuten kwam Almere City terug in de wedstrijd via een schot van Arsenio Valpoort vanaf het randje van het strafschopgebied.

In de tweede helft golfde het spel op en neer, maar kwamen beide ploegen aanvankelijk niet tot scoren. Zo trof Robert Klaasen met een weergaloze pegel vanaf dertig meter afstand de lat en faalde El Jebli oog in oog met doelman Chiel Kramer. Na een dik uur spelen zette rechtsback Nicky van Hilten de bezoekers uit een corner op gelijke hoogte. Uitblinker Tissoudali zorgde uiteindelijk na goed werk van invaller Sjoerd Ars in de 85e minuut voor de bevrijdende 3-2. Het slotakkoord was voor Mark Diemers, die in blessuretijd de 4-2 op het bord zette.

Door de overwinning blijft De Graafschap de nummer vijf van de competitie en is het verzekerd van deelname aan de halve finale van de play-offs. In de vierde periode stijgt de ploeg naar de gedeelde tweede plaats. Komende vrijdag gaan de Superboeren op bezoek bij het FC Oss van Lion Kaak.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.

783413355a4c6dc21f36743b1cbd439d.jpg

45-jarige Zelhemmer voor rechter om drugslabbrand: sanering kost gemeente 60.000 euro

Een 45-jarige inwoner van Zelhem moet vrijdag voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij is mogelijk betrokken bij het drugslab dat afgelopen december in Zelhem in brand vloog. De grond bij de woonboerderij is inmiddels door de gemeente Bronckhorst gesaneerd. De gemeente wil dat de overtreder deze kosten betaalt.

KlaasDoetinchem.jpg

Voormalig burgemeester Klaas Agricola verkenner in Doetinchem

GemeenteBelangen Doetinchem (GBD) heeft Klaas Agricola (66) aangesteld als verkenner voor de vorming van een nieuwe coalitie in de gemeenteraad. De partij, die met zes zetels en meer stemmen de winnaar van de verkiezingen werd, kiest bewust voor een ervaren en onafhankelijke kandidaat.

Olympias Tour Beltrum 2026 tijdrit (3).jpg

Thuisetappe van Olympia’s Tour voor vijf Achterhoekers: ‘Koersen in de achtertuin’

Een fris Beltrum was donderdagmiddag gastdorp van de tijdrit in de vijfdaagse Olympia’s Tour. De wedstrijd is extra speciaal voor drie wielrenners en twee ploegleiders. Zij schitteren in de oudste etappekoers van ons land in hun eigen streek.

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.