Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint ook tegen Almere City

c24e70ab092599b7eefc11e84147000c.jpg
Redactie REGIO8 |

De Graafschap was in de beginfase de betere en Youssef El Jebli had van dichtbij al binnen twee minuten kunnen scoren. De openingstreffer kwam na 27 minuten alsnog toen Tarik Tissoudali een fraaie combinatie tussen El Jebli en Fabian Serrarens van dichtbij ongehinderd afrondde. De flankaanvaller tekende acht minuten later ook voor de 2-0 door een panklare voorzet van Daryl van Mieghem van dichtbij binnen te tikken. Na 41 minuten kwam Almere City terug in de wedstrijd via een schot van Arsenio Valpoort vanaf het randje van het strafschopgebied.

In de tweede helft golfde het spel op en neer, maar kwamen beide ploegen aanvankelijk niet tot scoren. Zo trof Robert Klaasen met een weergaloze pegel vanaf dertig meter afstand de lat en faalde El Jebli oog in oog met doelman Chiel Kramer. Na een dik uur spelen zette rechtsback Nicky van Hilten de bezoekers uit een corner op gelijke hoogte. Uitblinker Tissoudali zorgde uiteindelijk na goed werk van invaller Sjoerd Ars in de 85e minuut voor de bevrijdende 3-2. Het slotakkoord was voor Mark Diemers, die in blessuretijd de 4-2 op het bord zette.

Door de overwinning blijft De Graafschap de nummer vijf van de competitie en is het verzekerd van deelname aan de halve finale van de play-offs. In de vierde periode stijgt de ploeg naar de gedeelde tweede plaats. Komende vrijdag gaan de Superboeren op bezoek bij het FC Oss van Lion Kaak.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-04 at 16.30.09.jpeg

Motorstandbeeld teruggeplaatst in Hengelo: ‘Hij gaat niet meer van zijn plek’

Het iconische motorstandbeeld is weer terug bij de Remigiuskerk in Hengelo. Het beeld werd vlak voor kerst gestolen als een oudejaarsstunt van een groep Friese jongeren. Woensdag is het beeld weer geplaatst op zijn vertrouwde plek in het centrum van het dorp, en is er voor gezorgd dat hij niet zo snel meer van zijn plek komt.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 15.26.54.jpeg

Carnavalsgroep uit Kilder blij met onderdak bij boer in Hummelo: 'Zuinig op zijn'

Nadat een verwoestende brand in 2018 de bouwlocatie van Carnavalsvereniging de Deurdraaiers uit Kilder in de as legde hebben zij voor nu een vaste plek om te bouwen. De groep klopte uit nood aan bij agrariër Ben Minkhorst uit Hummelo, die ruimte in zijn loods beschikbaar heeft gesteld.

Bord Varsseveld.jpg

Gemeente wil Varsseveld klaarstomen voor 2050: autoluw centrum en mobiliteitshub

Varsseveld groeit de komende decennia flink. Dat is nodig om winkels, sportclubs en scholen overeind te houden. In het meest ambitieuze scenario, ‘Groeidorp’, komen er extra woningen, bedrijventerreinen, een autoluw centrum én een grote mobiliteitshub bij het station.

112hoogkeppel.jpg

Ongeval op Rijksweg bij Hoog-Keppel: twee auto’s zwaar beschadigd, geen gewonden

Bij een ongeval tussen twee personenauto’s op de Rijksweg bij Hoog-Keppel zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s zijn wel zwaar beschadigd geraakt.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Onderzoek in woning Krokusstraat nu afgerond, bewoner zit nog vast

Het onderzoek in een woning in de Krokusstraat in ’s-Heerenberg is afgerond. De politie heeft laten weten dat er wapens en andere materialen in beslag zijn genomen, en dat deze verder worden onderzocht. De verdachte, de 49-jarige bewoner, zit nog vast.

WhatsApp Image 2026-02-03 at 15.51.36.jpeg

De Graafschap krijgt boete en speelt tegen Jong PSV zonder uitpubliek

De tuchtcommissie betaald voetbal van de KNVB heeft De Graafschap een geldboete opgelegd van 5.000 euro, waarvan de helft voorwaardelijk, en één uitduel zonder publiek voor het afsteken van vuurwerk rondom bekerwedstrijd tegen G.V.V.V. Hierdoor speelt de club de uitwedstrijd tegen Jong PSV (op vrijdag 13 februari) zonder eigen supporters.