Ulft, Netherlands

De Graafschap wint oefenwedstrijd bij DZC'68

Regio8 | 7 juli 2018 22:31 | Aangepast op 7 juli 2018 22:31

De Graafschap nam al snel in de eerste helft de leiding door een doelpunt van Fabian Serrarens. Nadat aanwinst Liban Abdulahi geblesseerd uitviel, tekende Lars Nieuwpoort in de 25e minuut vanuit een afgeslagen vrije trap voor de 0-2. De aanval daarop promoveerde Delano Burgzorg een voorzet van Serrarens tot doelpunt: 0-3. Vlak voor rust profiteerde DZC van een slechte terugspeelbal van Elvio van Overbeek en bepaalde Tolgahan Yayla de ruststand op 1-3.

Nadat Anthony van den Hurk vijf minuten na rust uit een hoekschop de lat raakte, scoorde Bart Straalman vanuit de rebound de 1-4. Even later was Van den Hurk zelf trefzeker door een voorzet van Myenty Abena binnen te werken. De aanvaller maakte even later op aangeven van Mohamed Hamdaoui zijn tweede goal en zorgde daarmee voor de 1-6 eindstand.

De ploeg van trainer Henk de Jong vervolgt het oefenprogramma donderdagavond in en tegen Silvolde. De competitie gaat op zondag 12 augustus van start met een thuiswedstrijd tegen Feyenoord

Opstelling eerste helft: Etemadi; Van Overbeek, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Klaasen, El Jebli, Abdulahi (Olijve); Van Mieghem, Serrarens en Burgzorg.

Opstelling tweede helft: Etemadi; Abena, Straalman, Van de Pavert, Huntelaar (Versteeg); Olijve, Thomassen, Vet; Narsingh, Van den Hurk en Hamdaoui.

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee auto's zwaar beschadigd door brand in Doetinchem: politie doet onderzoek

In de nacht van maandag op dinsdag zijn aan de Beethovenlaan in Doetinchem twee voertuigen ernstig b...

Groep wandelaars voorkomt grote bosbrand bij Ruurlo

Een groep oplettende wandelaars heeft maandagavond voorkomen dat er een grote brand is ontstaan in h...

22-jarige doelman Ties Wieggers tot zomer 2027 bij De Graafschap

Doelman Ties Wieggers verlengt zijn contract bij De Graafschap tot zomer 2027 met optie voor nog een...

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...