gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint bij hoofdklasser Silvolde

f1e06a18a47b88770b6b45c71ee37795.jpg
Redactie REGIO8 |
Op Sportpark De Munsterman schoot Anthony van den Hurk de Superboeren na ruim tien minuten spelen op voorsprong. Tien minuten later verdubbelde Daryl van Mieghem de score op aangeven van Bart Straalman. Niet veel later zorgde Evert Römer voor de 1-2 van de thuisploeg, wat het laatste doelpunt van de avond bleek te zijn voor de hoofdklasser. Van den Hurk kopte na ruim een half uur spelen de 1-3 binnen en vlak voor rust scoorde Mohamed Hamdaoui uit een fraaie vrije trap de 1-4.

De Telstar-aanwinst maakte na een uur spelen ook zijn tweede treffer. Door doelpunten van achtereenvolgens Kyvon Leidsman, Sven Nieuwpoort en zomeraanwinst Jordy Thomassen liep de ploeg van trainer Henk de Jong in de slotfase uit naar een comfortabele 1-8 overwinning.

Opstelling eerste helft: Jurjus; Abena, Straalman, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Klaasen (Olijve), Vet, Serrarens; Van Mieghem, Van den Hurk en Hamdaoui.

Opstelling tweede helft: Jurjus; Abena (Van Overbeek), Nieuwpoort, Van de Pavert, Tutuarima (Versteeg); Klaasen, Serrarens, Olijve; Van Mieghem (Leidsman), Thomassen en Hamdaoui (Burgzorg).

Foto: Andre Kaal/De Graafschap

Lees ook

John Haverdil Luc Helmink Mike Sterkenburg industrie energie Varsseveld.jpg

Varssevelds industriepark wil zelf stroom regelen, dé oplossing voor netcongestie?

Jaren moeten wachten op een stroomaansluiting lijkt voor bedrijven in Varsseveld straks verleden tijd. De Varsseveldse Industriële Vereniging (VIV) onderzoekt samen met Joulz en de gemeente Oude IJsselstreek een eigen stroomnetwerk. Bedrijven gebruiken daarin elkaars opgewekte stroom en slaan die op in batterijen. “In plaats van tien tot vijftien jaar hoef je dan bijvoorbeeld maar twee jaar te wachten op een aansluiting. Bedrijven kunnen nu pas in 2035 worden aangesloten”, zegt voorzitter van de VIV, Luc Helmink.

Huntenpop220.jpg

Huntenpop kondigt Pommelien Thijs en Bokoesam aan voor 35e editie

Een aantal grote nieuwe namen zijn toegevoegd aan de line-up van Huntenpop 2026. De Vlaamse zangeres Pommelien Thijs en de rapper Bokoesam trekken naar het festival in Ulft. Het evenement bij het DRU Industriepark hoopt zaterdag 22 augustus opnieuw uit te verkopen.

SaZaTopsporthal20.jpg

'Lange Mannen' spelen thuisduels European League in Doetinchem

De SaZa Topsporthal in Doetinchem vormt van 12 tot en met 14 juni het decor voor internationaal topvolleybal. De Nederlandse mannenploeg, beter bekend als de Lange Mannen, speelt daar twee belangrijke duels in de CEV European League.

Stroombroek60.jpg

Nieuw strand, ‘oud’ zand: populair Stroombroek krijgt opfrisbeurt

In aanloop naar de start van het zwemseizoen wordt er bij Stroombroek in Braamt nog hard gewerkt aan de opknapbeurt rondom de zwemplas. Het recreatiegebied is een populair en groeit de laatste jaren weer qua bezoekersaantallen. Reden genoeg voor beheerder Leisurelands om onder andere het strand onder handen te nemen.

KartbaanEefde.jpeg

Uitbreiding kartbaan Eefde zorgt voor flinke weerstand: ‘Waar is de mens in dit verhaal?’

De plannen om de kartbaan in Eefde uit te breiden met een paintball- en elektrocrossterrein zorgen voor flinke weerstand. Omwonenden vrezen voor meer overlast, terwijl de initiatiefnemer stelt dat het plan binnen de regels past. Dinsdagavond kwam het plan in de gemeenteraad van Lochem aan de orde, met betrokkenen als insprekers.

80764b21-6553-4f21-a043-32127f9e2424.jpg

Het is de vraag of CDA in Berkelland overwinning kan belonen met coalitie

Het is de vraag of het CDA in Berkelland de klinkende verkiezingsoverwinning kan belonen met een robuuste coalitie, die de komende vier jaren de lijnen kan uitzetten. Tijdens de politieke avond van dinsdagavond was er alleen steun van PRO voor het CDA, waardoor Samen voor Berkelland (SvB), Samen D’ran, VVD en BBB aan het langste eind trokken.