Ulft, Netherlands

De Graafschap verslaat FC Lienden in Zelhem

De Graafschap heeft dinsdagavond de oefenwedstrijd tegen FC Lienden in Zelhem met 2-0 gewonnen. Doelpunten werden gescoord door Dylan Chiazor en Harry Bakker.
Regio8 | 31 juli 2019 09:18 | Aangepast op 31 juli 2019 09:18
Voor de ogen van ruim duizend toeschouwers koos De Graafschap-trainer Mike Snoei voor een selectie van spelers die de afgelopen weken minder hadden gespeeld. De Superboeren waren in de eerste helft beter, maar wisten dit lange tijd niet in de score uit te drukken. Zo wisten Youssef El Jebli en Jonathan Vergara Berrio niet tot scoren te komen. In de veertigste was het wel raak toen aanvaller Chiazor, op amateurbasis bij de Doetinchemmers, uit de rebound de openingstreffer binnenschoot.

In de tweede helft werd er flink gewisseld bij De Graafschap. Een van de invallers, Harry Bakker, wist in de 75e minuut wel de marge te verdubbelen door de 2-0 te scoren. In het verdere vervolg van de wedstrijd werd niet meer gescoord.

Opstelling: Van den Dam; Owusu, Hilderink (Van Heertum), Esselink (Vet), Baas; Olijve (Schuurman), El Jebli (Vergara Berrio), Vergara Berrio (Van Nispen); Chiazor, Thomassen, Marengo (Bakker).

Foto: De Graafschap media

Meest gelezen

Overleden persoon gevonden langs Baakseweg in Vorden

Redactie REGIO8 | 13 jul 2025 13:42

Lees ook

Orgel Joke steelt de show op de Zwarte Cross: 'Ik ben gewoon Joke'

Orgel Joke zet alweer de Zwarte Cross op zijn kop. Dit keer niet op het festivalterein zelf, maar in...

Typhoon maakt met rode lijn statement op Zwarte Cross

Typhoon vraagt tijdens zijn optreden op het hoofdpodium op de Zwarte Cross aandacht voor wereldvrede...

Zo opent De Heinoos het hoofdpodium op de Zwarte Cross

De Heinoos heeft het maar druk op de donderdag van de Zwarte Cross. 's Ochtends trapten ze het festi...

Stikstof en stroken: Winterswijk klem tussen goede wil en harde regels

De stikstofproblematiek hangt als een dikke mist over Winterswijk. Terwijl de gemeente al jarenlang ...

Poorten camping Zwarte Cross geopend

De poorten van de Zwarte Cross-camping zijn donderdagochtend om 08.00 uur geopend. Duizenden crossga...

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...