Ulft, Netherlands

De Graafschap tevreden over voorbereiding

De Graafschap sloot zaterdagmiddag de voorbereiding op het nieuwe seizoen af met een 2-2 gelijkspel op bezoek bij Heracles Almelo. De Doetinchemmers kijken met een goed gevoel terug op de voorbereiding, waarin trainer Reinier Robbemond een nieuwe speelstijl introduceerde.
Regio8 | 2 augustus 2021 16:37 | Aangepast op 2 augustus 2021 16:37

"Ik denk dat in alle wedstrijden een duidelijke lijn zichtbaar is", aldus verdediger Ted van de Pavert. "Daar moeten we ons aan vasthouden. Daar zijn we mee bezig en dat moet nog meer verbeterd worden." Robbemond looft zijn spelers daarnaast voor de arbeid die zij verricht hebben: "Ze werken keihard. We trainer hard en we trainen lang. Ze zijn ook veel bezig met elkaar om de manier waarop we willen spelen voor elkaar te krijgen. Dat is tot nog toe heel positief. Dat is wat je als trainer uiteindelijk wil."

In tegenstelling tot zijn voorganger Snoei, kiest Robbemond voor een 4-3-3 systeem waarin opbouwen van achteruit belangrijk is. Deze nieuwe speelwijze bevalt Van de Pavert goed: "We proberen de bal snel rond te laten gaan en meer over de grond te spelen. Dan zie je dat we daar vandaag ook weer twee hele mooie doelpunten uit maken." Van de Pavert droeg in de voorbereiding de aanvoerdersband en zal dat ook in de competitie blijven doen.

'Rustig in balbezit'
In het duel met de Almeloërs had De Graafschap in het begin moeite met de gastheren, maar kwamen de Doetinchemmers lopende het duel beter in de wedstrijd. Robbemond zag zowel sterke punten als verbeterpunten: "De manier waarop we rustig blijven in balbezit, daar ben ik tevreden over. Met name het herkennen van de manier van drukzetten van de tegenstander is iets waar we nog aan werken."

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...