Ulft, Netherlands

De Graafschap tegen Feyenoord

Regio8 | 2 oktober 2015 15:59 | Aangepast op 2 oktober 2015 15:59
"Ik dicht ons absoluut kansen toe, net als tegen Ajax", zegt trainer Jan Vreman over het duel met Feyenoord: "Als het stadion vol zit en ze gaan achter de groep staan, kunnen we toch wel wat meer brengen. Dat verwacht en dat hoop ik dus ook aankomend weekend weer. Dat ze ons gaan helpen om een goed resultaat te halen." Op het moment van schrijven zijn er al 11.500 kaarten verkocht.

Tegen Willem II (2-2) maakte Jan Lammers veel indruk centraal in de verdediging: "Ik heb moeten wachten op mijn kansen en elke keer als ik minuten kon maken, heb ik dat zo goed mogelijk ingevuld", zegt de verdediger. "Nu heb ik de kans gekregen om gewoon in de basis te blijven staan. Thuis, volle bak waarschijnlijk. Ik denk dat we daar wel een mooie wedstrijd van kunnen maken."

Blessures en schorsingen
De ziekenboeg van De Graafschap is langzaamaan leeg aan het lopen. Zowel Andrew Driver als Karim Tarfi stonden deze week weer op het veld. Alexander Bannink is geschorst na zijn rode kaart tegen Willem II. Nathaniel Will, normaliter rechtsback, neemt zijn plek op het middenveld in: "Zowel verdedigend kan hij Bart (Straalman red.) helpen met (Eljero red.) Elia en Nathan zal het veld ook wat breder houden."

Opstelling: Jurjus; Straalman, Van de Pavert, Lammers, Tesselaar; Smeets, Will, Vida, El Jebli; Peters, Quekel.

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...