Ulft, Netherlands

De Graafschap start met zege op DZSV

Regio8 | 2 juli 2016 18:39 | Aangepast op 27 november 2021 13:12
De Graafschap startte de wedstrijd met de eerste selectiespelers en kwam, met Mark Diemers als aanvoerder, al snel op voorsprong. Aanwinst Tim Keurntjes schoot na vier minuten spelen een volley tegen de touwen. Nadat Vincent Vermeij en Alexander Bannink kansen hadden gemist, wist Piotr Parzyszek in de 37e minuut het doel wel te vinden: 0-2. De ruststand werd door DZSV-aanvoerder Niels Tamboer met een fraaie vrije trap bepaald op 1-2. Bart Straalman moest vlak daarna het veld geblesseerd verlaten, zijn vervanger was de zoon van trainer Jan Vreman: Jurre Vreman.

De tweede helft koos trainer Vreman ervoor om de beloften een kans te geven. Marlon Versteeg greep zijn kans en kopte op aangeven van Niek van den Berg in de 56e minuut de 1-3 binnen. Aleksandar Jankovic bepaalde vervolgens de eindstand op 1-4. De volgende oefenwedstrijd van De Graafschap is over enkele dagen. Donderdagavond spelen de Superboeren de traditionele oefenwedstrijd tegen vv Ruurlo.

Opstelling eerste helft: Jurjus; Will, Straalman, Kaak, Keurntjes; Smeets, Diemers, Bannink, Driver; Vermeij, Parzyszek.

Opstelling tweede helft: Heusinkveld; Van den Berg, Vreman, El Malki, Defares; Hebbink, Huntelaar, Jankovic, Koolhof; Sabotic, Versteeg.

Lees ook

Jong kind op een fiets aangereden op Keizersweg in Aalten

Bij een aanrijding op de Keizersweg in Aalten is dinsdagmiddag een kind aangereden door een automobi...

Raadslid De Lange wil extra debat over financiële positie Stichting Dru Industriepark

Raadslid Richard de Lange van ADA wil donderdagavond tijdens de raadsvergadering een zogenaamd inter...

Vervuilde PFAS-grond uit Doetinchem gebruikt voor huizen: ‘Daar kun je acht tot tien woningen mee bouwen’

Van vieze PFAS-kleigrond uit Doetinchem naar schone bakstenen: een mogelijke oplossing voor het grot...

Oorzaak verwoestende brand Didam nog altijd onbekend

De oorzaak van de grote brand in Didam aan de Begoniastraat is nog altijd niet bekend. Vier Didamse ...

Doetinchemmer Beau Wortelboer verlaat Orion en kiest voor België

Doetinchemmer Beau Wortelboer verlaat Orion Stars en kiest voor een avontuur bij Lindemans Aalst in ...

Fietser ongedeerd na botsing met auto op Willy Brandtplein in Doetinchem

Bij een aanrijding op het Willy Brandtplein in Doetinchem zijn een fietser en een automobilist met e...