gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap slaat slag in de periodestrijd

394bce843e29c8e95fd25bb25187a1e4.jpg
Redactie REGIO8 |

Het eerste moment van de wedstrijd was direct raak voor de Superboeren. Na een handsbal ging de bal op de stip. Oog in oog met oud-Graafschap doelman Hidde Jurjus faalde Piotr Parzyszek niet en zette zo de 1-0 op het bord. Jong PSV was in de eerste helft voetballend beter dan De Graafschap, maar stuitte tot drie keer toe op de uitblinkende doelman Filip Bednarek. Aan de andere kant was het wel raak: Youssef El Jebli, die speelde voor de geblesseerde Bryan Smeets, zag zijn bal van richting veranderd worden en achter Jurjus belanden (2-0).

In de tweede helft ging De Graafschap nadrukkelijk op zoek naar de bevrijdende 3-0. Ondanks de kleine kansen bleef die treffer uit en werd het in de slotfase nog spannend. PSV-spits Sam Lammers kopte in de korte hoek raak en bracht het geloof terug bij de Eindhovenaren. De 2-2 bleef uit.

Door deze overwinning gaat De Graafschap gedeeld aan kop in de vierde periode met NAC Breda. Volgende week komt RKC Waalwijk op bezoek in Doetinchem.

Foto: REGIO8

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.